ארבעה ימים בלבד לפני שריקת הפתיחה של יורו 2024 ובגרמניה, הנבחרת המארחת, הדריכות בשיאה. היום (שני) פורסם ב’בילד’ כי בעת האימון הפתוח שנערך לעיני 4,000 אוהדים התרחש עימות בין בלם ריאל מדריד, אנטוניו רודיגר, לחלוץ בורוסיה דורטמונד, ניקלאס פולקרוג.

הבלם קיבל את התפקיד לעצור את החלוץ, הוא אחז בחולצתו ומשך אותו כלפי מטה ולא הרפה. פולקרוג נפל על הקרקע וקילל את רודיגר, תוך כדי שצעק בכעס לעבר עוזר השופט מאדס בוטגרייט: “פשוט תשרוק כבר!”. לאחר מכן השניים דחפו אחד את השני והעימות כמעט התפתח למכות.

עוזר המאמן סנדרו וגנר נזקק להתערב ולהפריד בין השניים. בהפסקת השתייה לאחר הסשן שני כוכבי הנבחרת עדיין היו נסערים ורודיגר מחא כפיים בלעג, בעוד פולקרוג חלף על פניו בכעס. בלם ריאל לא חזר להתאמן עם הנבחרת, אלא יצא למספר ריצות לצד מאמן הכושר, כדי להירגע.

יש לציין כי רודיגר ופולקרוג נחשבים דווקא לחברים טובים והחלוץ אף כלל את הבלם בין השחקנים איתם הוא מסתדר הכי טוב. כזכור, רק לפני כשבוע וחצי הם פתחו בהרכבי קבוצותיהם בגמר ליגת האלופות ואז רודיגר חגג אחרון, כשריאל ניצחה 0:2 את דורטמונד וזכתה בתואר ה-15 שלה.

אנטוניו רודיגר מול ניקלאס פולקרוג בגמר ליגת האלופות (רויטרס)אנטוניו רודיגר מול ניקלאס פולקרוג בגמר ליגת האלופות (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה