מברצלונה לדרגון בול
במקום לככב בבארסה: הכדורגלן ששינה את שמו ל"סון גוקו"

ז’ואן רומאן, כדורגלן שגדל בברצלונה והיום משחק בליגה השנייה בפולין במדי מידז’ לגניצה, עלה לכותרות בספרד ולא בגלל קריירת הכדורגל שלו...אלא מהסיבה, הדי מוזרה, ששינה את שמו בדומה לכוכב המצויר שהוא כל כך אוהב (יותר מדי כנראה)…

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
וואו: הגנים של ואן פרסי עברו במהרה ליורש

רומאן בן ה-27 שינה את שמו ל”סון גוקו”, על שם הדמות בסדרת הילדים האהובה, “דרגון בול”…בגיל כזה, אם היה מתפתח כפי שצופה ממנו, הוא אמור היה להיות בשיא הקריירה, אולי אפילו בקאמפ נואו...אבל הדרך שלו קצת שונה.

ז'ואן רומאן וסון גוקו (אינסטגרם)

”אני אסיר תודה לז’ואן על כל מה שחוויתי, אבל עכשיו אני גוקו”, אמר רומאן בראיון לתקשורת. “בחרתי בשם הזה כי אני מרגיש מזוהה עם הערכים שהוא מייצג עבורי: התמדה, אמפתיה, התגברות על מכשולים, אור וחיוביות. אני מבקש רק כבוד כמו שאנשים רבים כבר מפגינים כלפיי. תמיד בתנועה, תמיד קדימה. אהבה רבה לכולם”.

לא הכדורגלן הראשון שמתמכר לסדרה (אינסטגרם)

מי ששיחק בקבוצת המילואים של בארסה בין השנים 2012 ל-2015 וגם הושאל בתווך לוויאריאל, כתב על כך גם בטוויטר: “כל אחד בוחר את דרכו להמשיך ולהתפתח ולהתקדם בהרפתקה שנקראת החיים. תגמולים גדולים דורשים שינויים גדולים”.

אבל נעליים מעוצבות זה כלום לעומת שינוי השם (אינסטגרם)

עוד לפני כן, הוא כיכב במחלקת הנוער של בארסה וניבאו לו עתיד גדול...הוא עזב את ספרד ושיחק מאז בפורטוגל, קפריסין ויוון, לפני שהתקבע בפולין. עכשיו, במדי לגניצה, יש לו גם עוד עיסוק מלבד הקריירה, להסביר את השם שלו בכל פעם מחדש, או לפחות לתאר למה שינה את שמו לסון גוקו...