<<שישישבתראשוןשני
שישי | 30/07/2021 | טופס מספר: 0
לוח משחקים
09:00 1 קארן חצ'אנוב - פבלו קרניו בוסטה טניס אולימפי גברים S,D
1.90 1.45 2:0
10:35 2 נובאק דיוקוביץ' - אלכסנדר זברב טניס אולימפי גברים S,D
1.05 3.80 1:2
10:35 3 הימור עם יתרון - משחקונים - נובאק דיוקוביץ'/אלכסנדר זברב(4.5+) טניס אולימפי גברים S,D
1.55 1.75 1:2
11:00 5 קנדה - ברזיל כדורגל אולימפי נשים S,D
2.55 3.05 1.90 0:0
12:00 6 בריטניה - אוסטרליה כדורגל אולימפי נשים S,D
1.50 3.10 3.85 2:2
13:00 7 שבדיה - יפן כדורגל אולימפי נשים S,D
1.40 3.00 5.00 3:1
14:00 8 הולנד - ארצות הברית כדורגל אולימפי נשים S,D
2:2
07:30 9 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - דייפ(8.5+)/הוטשוטס פמבנסנג פי. בי. איי גביע פיליפיני S,D
1.65 1.65 83:105
07:40 10 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - ארצות הברית/יפן(19.5+) כדורסל אולימפי נשים S,D
1.65 1.65 86:69
07:40 11 (165.5) כולל הארכות אם יהיו - ארצות הברית/יפן כדורסל אולימפי נשים 00
1.65 1.65 86:69
08:15 12 הימור יתרון - צרפת(0.5+)/ספרד כדוריד אולימפי גברים S,D
1.65 1.65 36:31
08:15 13 מעל/מתחת שערים(60.5) - צרפת/ספרד כדוריד אולימפי גברים 00
1.65 1.65 36:31
08:20 14 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - יפן/פולין טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א S,D
0:3
02:00 15 ג'ון איסנר - ג'ק סוק טורניר אטלנטה, גברים S,D
1.25 2.45
08:20 15 (140.5) כולל הארכות אם יהיו - יפן/פולין טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א 00
1.65 1.65 0:3
12:40 16 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - באראנגי גינברה/באטנג פייר(6.5+) פי. בי. איי גביע פיליפיני S,D
1.70 1.60 87:85
10:15 17 הימור יתרון - שבדיה/מצרים(0.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.50 1.85 22:27
10:15 18 מעל/מתחת שערים(56.5) - שבדיה/מצרים כדוריד אולימפי גברים 00
1.55 1.75 22:27
10:25 19 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - ארגנטינה/טוניסיה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
3:2
10:25 20 (133.5) כולל הארכות אם יהיו - ארגנטינה/טוניסיה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב 00
1.65 1.65 3:2
04:00 21 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - בלגיה/פורטו ריקו(29.5+) כדורסל אולימפי נשים S,D
1.70 1.60 87:52
04:00 22 (148.5) כולל הארכות אם יהיו - בלגיה/פורטו ריקו כדורסל אולימפי נשים 00
1.70 1.60 87:52
15:00 23 הימור יתרון ללא הארכות - סין(4+)/אוסטרליה כדורסל אולימפי נשים S,D
1.70 9.00 1.90
15:00 24 (150) ללא הארכות - סין/אוסטרליה כדורסל אולימפי נשים 00
1.70 20.00 1.70
11:20 25 הימור יתרון ללא הארכות - צרפת/ניגריה(8+) כדורסל אולימפי נשים S,D
1.80 9.00 1.80 87:62
11:20 26 (143) ללא הארכות - צרפת/ניגריה כדורסל אולימפי נשים 00
1.70 20.00 1.70 87:62
12:00 27 סאפורו - גמבה אוסאקה יפנית ראשונה S,D
1.45 3.30 3.95 0:2
12:00 28 סאפורו - גמבה אוסאקה(1+) יפנית ראשונה 00
2.25 3.25 2.05 0:2
12:00 29 מעל/מתחת שערים(2.5) - סאפורו/גמבה אוסאקה יפנית ראשונה 00
1.50 1.85 0:2
12:00 30 מחצית ראשונה - סאפורו/גמבה אוסאקה יפנית ראשונה 00
1.90 2.10 4.20 0:1
12:00 31 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - סאפורו/גמבה אוסאקה יפנית ראשונה S,D
2.05 2.40 2.65 0:2
13:00 32 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - ישראל/ארצות הברית בייסבול אולימפי S,D
2.85 1.15
13:00 33 (9.5) כולל הארכות אם יהיו - ישראל/ארצות הברית בייסבול אולימפי 00
1.75 1.55
13:00 34 גוואנגז'ו סיטי - צ'ינגדאו סינית ראשונה S,D
1.35 3.40 4.70 4:2
13:00 35 גוואנגז'ו סיטי - צ'ינגדאו(1+) סינית ראשונה 00
2.05 3.15 2.30 4:2
13:00 36 מעל/מתחת שערים(2.5) - גוואנגז'ו סיטי/צ'ינגדאו סינית ראשונה 00
1.55 1.75 4:2
13:00 37 מחצית ראשונה - גוואנגז'ו סיטי/צ'ינגדאו סינית ראשונה 00
1.80 2.05 5.00 2:0
13:00 38 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גוואנגז'ו סיטי/צ'ינגדאו סינית ראשונה S,D
1.80 2.50 3.10 4:2
13:00 39 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - גוואנגז'ו סיטי/צ'ינגדאו סינית ראשונה S,D
1.50 2.80 3.90 2:0
13:00 40 שאנדונג טיישן - חנאן סינית ראשונה S,D
1.40 2.90 4.90 2:0
13:00 41 שאנדונג טיישן - חנאן(1+) סינית ראשונה 00
2.40 2.85 2.05 2:0
13:00 42 מעל/מתחת שערים(2.5) - שאנדונג טיישן/חנאן סינית ראשונה 00
2.05 1.40 2:0
13:00 43 מחצית ראשונה - שאנדונג טיישן/חנאן סינית ראשונה 00
1.95 1.80 5.60 1:0
13:00 44 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - שאנדונג טיישן/חנאן סינית ראשונה S,D
1.90 2.40 2.95 2:0
13:00 45 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - שאנדונג טיישן/חנאן סינית ראשונה S,D
1.50 2.80 3.90 1:0
13:30 47 הימור יתרון - פורטוגל(5.5+)/דנמרק כדוריד אולימפי גברים S,D
1.70 1.60 28:34
13:30 48 מעל/מתחת שערים(60.5) - פורטוגל/דנמרק כדוריד אולימפי גברים 00
1.60 1.70 28:34
13:40 49 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - איטליה/אירן(11.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א S,D
1.70 1.60 3:1
13:40 50 (178.5) כולל הארכות אם יהיו - איטליה/אירן טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א 00
1.65 1.65 3:1
14:25 51 - יומיף קג'לצ'ה (אתיופיה)/סלמון ברגה (אתיופיה) - ריצת 10,000 מטר גברים S,D
1.50 1.80
14:25 52 - ג'ייקוב קיפלימו (אוגנדה)/ג'ושוע צ'פטגיי (אוגנדה) - ריצת 10,000 מטר גברים S,D
1.65 1.65
15:00 53 קנגז'ו מייטי ליונס - צ'ונגצ'ינג סינית ראשונה S,D
2.30 2.65 2.30
15:00 54 קנגז'ו מייטי ליונס - צ'ונגצ'ינג(1+) סינית ראשונה 00
4.40 3.55 1.35
15:00 55 מעל/מתחת שערים(2.5) - קנגז'ו מייטי ליונס/צ'ונגצ'ינג סינית ראשונה 00
1.75 1.55
15:00 56 מחצית ראשונה - קנגז'ו מייטי ליונס/צ'ונגצ'ינג סינית ראשונה 00
2.80 1.85 2.80
15:00 59 שנזן - גוואנגז'ו פ.צ סינית ראשונה S,D
3.50 3.25 1.55
15:00 60 שנזן (1+) - גוואנגז'ו פ.צ סינית ראשונה 00
1.90 3.30 2.40
15:00 61 מעל/מתחת שערים(2.5) - שנזן/גוואנגז'ו פ.צ סינית ראשונה 00
1.45 1.90
15:00 62 מחצית ראשונה - שנזן/גוואנגז'ו פ.צ סינית ראשונה 00
3.85 2.05 1.95
15:30 65 הימור יתרון - גרמניה(0.5+)/נורבגיה כדוריד אולימפי גברים S,D
1.90 1.45
15:30 66 מעל/מתחת שערים(56.5) - גרמניה/נורבגיה כדוריד אולימפי גברים 00
1.70 1.60
15:45 67 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - הועד האולימפי הרוסי/צרפת(9.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
1.70 1.60
15:45 68 (180.5) כולל הארכות אם יהיו - הועד האולימפי הרוסי/צרפת טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב 00
1.65 1.65
18:00 70 בנגה גרגזדי - דזיוגאס ליגה ליטאית S,D
2.75 2.75 1.90
18:00 71 בנגה גרגזדי (1+) - דזיוגאס ליגה ליטאית 00
1.50 3.30 3.50
18:00 72 מעל/מתחת שערים(2.5) - בנגה גרגזדי/דזיוגאס ליגה ליטאית 00
1.80 1.55
18:00 73 מחצית ראשונה - בנגה גרגזדי/דזיוגאס ליגה ליטאית 00
3.30 1.85 2.45
19:00 74 מדיאש - צ'מפיונס ארגס ליגה רומנית S,D
2.40 2.40 2.40
19:00 75 מדיאש - צ'מפיונס ארגס(1+) ליגה רומנית 00
5.20 3.40 1.30
19:00 76 מעל/מתחת שערים(2.5) - מדיאש/צ'מפיונס ארגס ליגה רומנית 00
2.30 1.30
19:00 77 מחצית ראשונה - מדיאש/צ'מפיונס ארגס ליגה רומנית 00
3.10 1.65 3.10
19:00 78 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - מדיאש/צ'מפיונס ארגס ליגה רומנית S,D
1.70 2.45 3.50
19:00 79 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - מדיאש/צ'מפיונס ארגס ליגה רומנית S,D
1.40 2.95 4.40
18:30 80 אילבס - איי.סי. אולו פינית ראשונה S,D
1.60 2.90 3.70
18:30 81 אילבס - איי.סי. אולו(1+) פינית ראשונה 00
2.70 3.10 1.80
18:30 82 מעל/מתחת שערים(2.5) - אילבס/איי.סי. אולו פינית ראשונה 00
1.80 1.55
18:30 83 מחצית ראשונה - אילבס/איי.סי. אולו פינית ראשונה 00
2.10 1.85 4.20
18:30 84 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אילבס/איי.סי. אולו פינית ראשונה S,D
2.05 2.35 2.75
18:30 85 להאטי - קיי.טי.פי פינית ראשונה S,D
1.35 3.30 4.80
18:30 86 להאטי - קיי.טי.פי(1+) פינית ראשונה 00
2.10 3.05 2.25
18:30 87 מעל/מתחת שערים(2.5) - להאטי/קיי.טי.פי פינית ראשונה 00
1.65 1.65
18:30 88 מחצית ראשונה - להאטי/קיי.טי.פי פינית ראשונה 00
1.80 2.00 5.20
18:30 89 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - להאטי/קיי.טי.פי פינית ראשונה S,D
2.10 2.35 2.65
19:00 90 לבוב - שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה S,D
8.80 4.30 1.10
19:00 91 לבוב (1+) - שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה 00
3.55 3.90 1.40
19:00 92 מעל/מתחת שערים(2.5) - לבוב/שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה 00
1.45 1.95
19:00 93 מחצית ראשונה - לבוב/שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה 00
8.60 2.30 1.45
19:00 94 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - לבוב/שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה S,D
2.00 2.35 2.80
19:00 95 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - לבוב/שחטאר דונייצק אוקראינית ראשונה S,D
1.75 2.70 3.00
19:00 97 אודרה אופולה - מיידז לזניקה ליגה פולנית שנייה S,D
2.35 2.40 2.45
19:00 98 מעל/מתחת שערים(2.5) - אודרה אופולה/מיידז לזניקה ליגה פולנית שנייה 00
2.25 1.30
19:00 99 מחצית ראשונה - אודרה אופולה/מיידז לזניקה ליגה פולנית שנייה 00
3.05 1.65 3.15
19:00 100 ז'גלבי לובין - גורניק לצ'נה פולנית ראשונה S,D
1.65 2.90 3.40
19:00 101 ז'גלבי לובין - גורניק לצ'נה(1+) פולנית ראשונה 00
2.75 3.20 1.75
19:00 102 מעל/מתחת שערים(2.5) - ז'גלבי לובין/גורניק לצ'נה פולנית ראשונה 00
1.65 1.65
19:00 103 מחצית ראשונה - ז'גלבי לובין/גורניק לצ'נה פולנית ראשונה 00
2.10 1.95 3.80
19:00 104 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ז'גלבי לובין/גורניק לצ'נה פולנית ראשונה S,D
2.20 2.35 2.50
19:00 105 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - ז'גלבי לובין/גורניק לצ'נה פולנית ראשונה S,D
1.70 2.50 3.40
19:00 106 קנטולנו - אייקוצ'ו פ.צ פרואנית ראשונה S,D
2.70 2.75 1.95
19:00 107 קנטולנו (1+) - אייקוצ'ו פ.צ פרואנית ראשונה 00
1.50 3.45 3.55
19:00 108 מעל/מתחת שערים(2.5) - קנטולנו/אייקוצ'ו פ.צ פרואנית ראשונה 00
1.70 1.65
19:00 109 מחצית ראשונה - קנטולנו/אייקוצ'ו פ.צ פרואנית ראשונה 00
3.15 1.90 2.45
19:00 110 לאבם - ויסוצ'ינה יהלבה צ'כית שניה S,D
2.00 2.70 2.60
19:00 111 מעל/מתחת שערים(2.5) - לאבם/ויסוצ'ינה יהלבה צ'כית שניה 00
1.65 1.65
19:00 112 מחצית ראשונה - לאבם/ויסוצ'ינה יהלבה צ'כית שניה 00
2.50 1.90 3.05
19:15 113 ארסנל טולה - רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
3.00 2.90 1.75
19:15 114 ארסנל טולה (1+) - רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
1.45 3.25 3.80
19:15 115 סך הכל שערים(2-3) - ארסנל טולה/רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
2.75 1.75 2.90
19:15 116 מעל/מתחת שערים(2.5) - ארסנל טולה/רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
1.95 1.45
19:15 117 מחצית ראשונה - ארסנל טולה/רובין קאזאן רוסית ראשונה 00
3.35 1.80 2.55
19:15 118 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ארסנל טולה/רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
2.25 2.35 2.45
19:15 119 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - ארסנל טולה/רובין קאזאן רוסית ראשונה S,D
1.70 2.50 3.40
19:15 120 קיריליה סובטוב - ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
3.45 2.90 1.65
19:15 121 קיריליה סובטוב (1+) - ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
1.75 3.20 2.80
19:15 122 סך הכל שערים(2-3) - קיריליה סובטוב/ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
3.15 1.75 2.55
19:15 123 מעל/מתחת שערים(2.5) - קיריליה סובטוב/ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
1.70 1.60
19:15 124 מחצית ראשונה - קיריליה סובטוב/ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה 00
3.90 1.90 2.15
19:15 125 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קיריליה סובטוב/ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
2.05 2.40 2.65
19:15 126 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - קיריליה סובטוב/ספרטק מוסקבה רוסית ראשונה S,D
1.60 2.60 3.70
19:15 127 פאקשי - מזוקובשד הונגרית ראשונה S,D
1.90 2.95 2.55
19:15 128 פאקשי - מזוקובשד(1+) הונגרית ראשונה 00
3.25 3.60 1.50
19:15 129 מעל/מתחת שערים(2.5) - פאקשי/מזוקובשד הונגרית ראשונה 00
1.40 1.95
19:15 130 מחצית ראשונה - פאקשי/מזוקובשד הונגרית ראשונה 00
2.35 2.10 2.95
19:30 131 גרייזר - הורן אוסטרית שניה S,D
1.60 3.30 3.20
19:30 132 מעל/מתחת שערים(2.5) - גרייזר/הורן אוסטרית שניה 00
1.40 2.00
19:30 133 מחצית ראשונה - גרייזר/הורן אוסטרית שניה 00
2.00 2.10 3.55
19:30 134 ואקר אינסברוק - קאפפנברגר אוסטרית שניה S,D
1.20 4.00 5.60
19:30 135 מעל/מתחת שערים(2.5) - ואקר אינסברוק/קאפפנברגר אוסטרית שניה 00
1.30 2.20
19:30 136 מחצית ראשונה - ואקר אינסברוק/קאפפנברגר אוסטרית שניה 00
1.55 2.35 5.60
19:30 137 ליפרינג - סט. פולטן אוסטרית שניה S,D
1.95 3.10 2.40
19:30 138 מעל/מתחת שערים(2.5) - ליפרינג/סט. פולטן אוסטרית שניה 00
1.40 2.00
19:30 139 מחצית ראשונה - ליפרינג/סט. פולטן אוסטרית שניה 00
2.40 2.10 2.80
19:30 140 לפניץ - לוסטנאו אוסטרית שניה S,D
1.65 3.20 3.00
19:30 141 מעל/מתחת שערים(2.5) - לפניץ/לוסטנאו אוסטרית שניה 00
1.40 2.05
19:30 142 מחצית ראשונה - לפניץ/לוסטנאו אוסטרית שניה 00
2.10 2.15 3.35
19:30 143 רפיד וינה חובבים - ג'וניורס פאשינג אוסטרית שניה S,D
2.00 2.95 2.40
19:30 144 מעל/מתחת שערים(2.5) - רפיד וינה חובבים/ג'וניורס פאשינג אוסטרית שניה 00
1.45 1.95
19:30 145 מחצית ראשונה - רפיד וינה חובבים/ג'וניורס פאשינג אוסטרית שניה 00
2.45 2.05 2.80
19:30 146 פארנו ואפרוס - קורהסארה אסטונית ראשונה S,D
3.15 3.55 1.55
19:30 147 פארנו ואפרוס (1+) - קורהסארה אסטונית ראשונה 00
1.85 3.25 2.45
19:30 148 מעל/מתחת שערים(2.5) - פארנו ואפרוס/קורהסארה אסטונית ראשונה 00
1.45 1.95
19:30 149 מחצית ראשונה - פארנו ואפרוס/קורהסארה אסטונית ראשונה 00
3.60 2.05 2.05
19:30 150 פאדרבורן - נירנברג גרמנית שניה S,D
2.20 2.80 2.30
19:30 151 פאדרבורן - נירנברג(1+) גרמנית שניה S,D
4.10 3.60 1.40
19:30 152 סך הכל שערים(2-3) - פאדרבורן/נירנברג גרמנית שניה S,D
3.05 1.75 2.60
19:30 153 מעל/מתחת שערים(2.5) - פאדרבורן/נירנברג גרמנית שניה S,D
1.65 1.70
19:30 154 מחצית ראשונה - פאדרבורן/נירנברג גרמנית שניה 00
2.70 1.95 2.80
19:30 155 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - פאדרבורן/נירנברג גרמנית שניה S,D
2.20 2.40 2.45
19:30 157 קרלסרוהה - דרמשטאדט גרמנית שניה S,D
1.25 3.55 6.00
19:30 158 קרלסרוהה - דרמשטאדט(1+) גרמנית שניה S,D
1.80 3.10 2.65
19:30 160 מעל/מתחת שערים(2.5) - קרלסרוהה/דרמשטאדט גרמנית שניה S,D
1.60 1.75
19:30 161 מחצית ראשונה - קרלסרוהה/דרמשטאדט גרמנית שניה 00
1.65 2.10 6.00
19:30 162 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קרלסרוהה/דרמשטאדט גרמנית שניה S,D
1.80 2.55 3.00
19:30 163 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - קרלסרוהה/דרמשטאדט גרמנית שניה S,D
1.50 2.80 3.90
19:30 164 אשקפנבורג - גרויטר פירט חובבים גרמנית רביעית בוואריה S,D
1.25 3.75 5.20
19:30 165 מעל/מתחת שערים(2.5) - אשקפנבורג/גרויטר פירט חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
1.40 2.05
19:30 166 מחצית ראשונה - אשקפנבורג/גרויטר פירט חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
1.65 2.20 5.20
19:45 167 הראקלס - ר.ק.ס ידידות קבוצות S,D
1.85 3.15 2.55
19:55 168 נובי סאד - נובי פזר סרבית ראשונה S,D
1.50 2.95 4.00
19:55 169 נובי סאד - נובי פזר(1+) סרבית ראשונה 00
2.55 3.05 1.90
19:55 170 מעל/מתחת שערים(2.5) - נובי סאד/נובי פזר סרבית ראשונה 00
1.80 1.55
19:55 171 מחצית ראשונה - נובי סאד/נובי פזר סרבית ראשונה 00
2.00 1.90 4.50
20:00 172 חמניצר - אוניון פורסטנוולדה גרמנית רביעית צפון מזרח S,D
1.35 3.65 4.20
20:00 173 מעל/מתחת שערים(2.5) - חמניצר/אוניון פורסטנוולדה גרמנית רביעית צפון מזרח 00
1.30 2.25
20:00 174 מחצית ראשונה - חמניצר/אוניון פורסטנוולדה גרמנית רביעית צפון מזרח 00
1.75 2.25 4.30
20:00 175 הוברו - וונדסיסל דנית שניה S,D
2.30 2.75 2.20
20:00 176 הוברו (1+) - וונדסיסל דנית שניה 00
1.35 3.50 4.30
20:00 177 מעל/מתחת שערים(2.5) - הוברו/וונדסיסל דנית שניה 00
1.75 1.55
20:00 178 מחצית ראשונה - הוברו/וונדסיסל דנית שניה 00
2.85 1.85 2.75
20:00 179 יאמרבוגט - לינגבי דנית שניה S,D
3.70 3.10 1.50
20:00 180 יאמרבוגט (1+) - לינגבי דנית שניה 00
1.90 3.25 2.45
20:00 181 מעל/מתחת שערים(2.5) - יאמרבוגט/לינגבי דנית שניה 00
1.55 1.80
20:00 182 מחצית ראשונה - יאמרבוגט/לינגבי דנית שניה 00
4.00 2.05 1.95
20:00 183 ולנסיה - לבאנטה ידידות קבוצות S,D
1.60 3.15 3.25
20:00 184 אונטרהאכינג - אוגסבורג חובבים גרמנית רביעית בוואריה S,D
1.50 3.25 3.60
20:00 185 מעל/מתחת שערים(2.5) - אונטרהאכינג/אוגסבורג חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
1.35 2.15
20:00 186 מחצית ראשונה - אונטרהאכינג/אוגסבורג חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
1.90 2.20 3.75
20:00 187 בוכבאך - ריין גרמנית רביעית בוואריה S,D
1.45 3.10 4.40
20:00 188 מעל/מתחת שערים(2.5) - בוכבאך/ריין גרמנית רביעית בוואריה 00
1.65 1.70
20:00 189 מחצית ראשונה - בוכבאך/ריין גרמנית רביעית בוואריה 00
1.85 2.00 4.60
20:00 190 ביירות' - בורגהאסן גרמנית רביעית בוואריה S,D
1.45 3.45 3.75
20:00 191 מעל/מתחת שערים(2.5) - ביירות'/בורגהאסן גרמנית רביעית בוואריה 00
1.35 2.10
20:00 192 מחצית ראשונה - ביירות'/בורגהאסן גרמנית רביעית בוואריה 00
1.85 2.20 3.95
20:00 193 ביירן מינכן ב' - אייכשטט גרמנית רביעית בוואריה S,D
1.40 3.40 4.20
20:00 194 מעל/מתחת שערים(2.5) - ביירן מינכן ב'/אייכשטט גרמנית רביעית בוואריה 00
1.45 1.90
20:00 195 מחצית ראשונה - ביירן מינכן ב'/אייכשטט גרמנית רביעית בוואריה 00
1.80 2.10 4.40
20:00 196 רוזנהיים - נירנברג חובבים גרמנית רביעית בוואריה S,D
3.25 3.10 1.60
20:00 197 מעל/מתחת שערים(2.5) - רוזנהיים/נירנברג חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
1.40 2.00
20:00 198 מחצית ראשונה - רוזנהיים/נירנברג חובבים גרמנית רביעית בוואריה 00
3.55 2.15 2.00
20:00 199 טפליצה - סלביה פראג צ'כית ראשונה S,D
6.40 3.95 1.20
20:00 200 טפליצה (2+) - סלביה פראג צ'כית ראשונה S,D
1.75 3.45 2.60
20:00 201 מעל/מתחת שערים(2.5) - טפליצה/סלביה פראג צ'כית ראשונה S,D
1.40 1.95
20:00 202 מחצית ראשונה - טפליצה/סלביה פראג צ'כית ראשונה 00
6.20 2.25 1.55
20:00 203 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - טפליצה/סלביה פראג צ'כית ראשונה S,D
2.25 2.35 2.45
20:00 204 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - טפליצה/סלביה פראג צ'כית ראשונה S,D
1.70 2.50 3.40
20:20 205 רוצ' חורזו - פוגון זידליצ'ה פולנית שלישית S,D
1.70 3.10 2.95
20:20 206 מעל/מתחת שערים(2.5) - רוצ' חורזו/פוגון זידליצ'ה פולנית שלישית 00
1.50 1.85
20:20 207 מחצית ראשונה - רוצ' חורזו/פוגון זידליצ'ה פולנית שלישית 00
2.20 2.05 3.35
20:30 208 אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק - רוך ברסט בלארוסית ראשונה S,D
3.10 2.85 1.70
20:30 209 אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק (1+) - רוך ברסט בלארוסית ראשונה 00
1.65 3.30 2.95
20:30 210 מעל/מתחת שערים(2.5) - אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק/רוך ברסט בלארוסית ראשונה 00
1.60 1.70
20:30 211 מחצית ראשונה - אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק/רוך ברסט בלארוסית ראשונה 00
3.55 1.95 2.20
20:30 212 ממינגן - אילרטיסן גרמנית רביעית בוואריה S,D
2.50 2.90 2.00
20:30 213 מעל/מתחת שערים(2.5) - ממינגן/אילרטיסן גרמנית רביעית בוואריה 00
1.55 1.75
20:30 214 מחצית ראשונה - ממינגן/אילרטיסן גרמנית רביעית בוואריה 00
2.95 1.95 2.50
21:00 215 קולוס קובליבקה - מטליסט חרקיב אוקראינית ראשונה S,D
1.55 2.90 3.85
21:00 216 קולוס קובליבקה - מטליסט חרקיב(1+) אוקראינית ראשונה 00
2.65 3.05 1.85
21:00 217 מעל/מתחת שערים(2.5) - קולוס קובליבקה/מטליסט חרקיב אוקראינית ראשונה 00
1.80 1.50
21:00 218 מחצית ראשונה - קולוס קובליבקה/מטליסט חרקיב אוקראינית ראשונה 00
2.05 1.85 4.30
21:00 219 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קולוס קובליבקה/מטליסט חרקיב אוקראינית ראשונה S,D
2.50 2.35 2.20
21:00 220 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - קולוס קובליבקה/מטליסט חרקיב אוקראינית ראשונה S,D
1.85 2.45 3.00
21:00 221 רנטיסטאס - סרו לארגו אורוגוואית ראשונה S,D
1.95 2.70 2.75
21:00 222 רנטיסטאס - סרו לארגו(1+) אורוגוואית ראשונה 00
3.65 3.30 1.50
21:00 223 מעל/מתחת שערים(2.5) - רנטיסטאס/סרו לארגו אורוגוואית ראשונה 00
1.85 1.50
21:00 224 מחצית ראשונה - רנטיסטאס/סרו לארגו אורוגוואית ראשונה 00
2.50 1.80 3.30
21:00 225 סלביה סופיה - טסרסקו סופיה בולגרית ראשונה S,D
1.75 2.70 3.20
21:00 226 סלביה סופיה - טסרסקו סופיה(1+) בולגרית ראשונה 00
3.20 3.20 1.60
21:00 227 מעל/מתחת שערים(2.5) - סלביה סופיה/טסרסקו סופיה בולגרית ראשונה 00
1.85 1.50
21:00 228 מחצית ראשונה - סלביה סופיה/טסרסקו סופיה בולגרית ראשונה 00
2.30 1.85 3.70
21:00 229 קורונה קיילצה - סקרה צ'סטחובה ליגה פולנית שנייה S,D
1.45 3.10 4.20
21:00 230 מעל/מתחת שערים(2.5) - קורונה קיילצה/סקרה צ'סטחובה ליגה פולנית שנייה 00
1.65 1.65
21:00 231 מחצית ראשונה - קורונה קיילצה/סקרה צ'סטחובה ליגה פולנית שנייה 00
1.90 1.95 4.50
21:00 232 סלובודה תוסלה - לאוטר טרבינייה ליגה ראשונה בוסניה והרצגובינה S,D
1.30 3.30 5.80
21:00 235 סרד - רוזומברוק סלובקית ראשונה S,D
2.20 2.60 2.45
21:00 236 סרד - רוזומברוק(1+) סלובקית ראשונה 00
4.40 3.40 1.35
21:00 237 מעל/מתחת שערים(2.5) - סרד/רוזומברוק סלובקית ראשונה 00
1.95 1.45
21:00 238 מחצית ראשונה - סרד/רוזומברוק סלובקית ראשונה 00
2.80 1.75 3.05
21:30 239 גורניק - לך פוזנן פולנית ראשונה S,D
2.90 2.80 1.85
21:30 240 גורניק (1+) - לך פוזנן פולנית ראשונה 00
1.55 3.30 3.25
21:30 241 מעל/מתחת שערים(2.5) - גורניק/לך פוזנן פולנית ראשונה 00
1.70 1.60
21:30 242 מחצית ראשונה - גורניק/לך פוזנן פולנית ראשונה 00
3.40 1.90 2.35
21:30 243 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גורניק/לך פוזנן פולנית ראשונה S,D
2.65 2.35 2.10
21:30 244 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - גורניק/לך פוזנן פולנית ראשונה S,D
1.85 2.45 3.00
21:00 245 לוקומוטיבה זאגרב - דרגובוליאק קרואטית ראשונה S,D
1.25 3.70 5.20
21:00 246 לוקומוטיבה זאגרב - דרגובוליאק(1+) קרואטית ראשונה 00
1.80 3.25 2.55
21:00 247 מעל/מתחת שערים(2.5) - לוקומוטיבה זאגרב/דרגובוליאק קרואטית ראשונה 00
1.40 2.00
21:00 248 מחצית ראשונה - לוקומוטיבה זאגרב/דרגובוליאק קרואטית ראשונה 00
1.65 2.20 5.20
21:00 249 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - לוקומוטיבה זאגרב/דרגובוליאק קרואטית ראשונה S,D
2.00 2.40 2.75
21:00 250 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - לוקומוטיבה זאגרב/דרגובוליאק קרואטית ראשונה S,D
1.60 2.60 3.70
21:15 251 אלומיני - רדומלייה סלובנית ראשונה S,D
2.10 2.65 2.55
21:15 252 אלומיני - רדומלייה(1+) סלובנית ראשונה 00
4.10 3.30 1.40
21:15 253 מעל/מתחת שערים(2.5) - אלומיני/רדומלייה סלובנית ראשונה 00
2.00 1.40
21:15 254 מחצית ראשונה - אלומיני/רדומלייה סלובנית ראשונה 00
2.70 1.75 3.20
21:15 255 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אלומיני/רדומלייה סלובנית ראשונה S,D
2.20 2.35 2.50
21:15 256 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - אלומיני/רדומלייה סלובנית ראשונה S,D
1.70 2.50 3.40
21:15 257 סן מרטין - סיאנסיאנו פרואנית ראשונה S,D
3.25 2.65 1.75
21:15 258 סן מרטין (1+) - סיאנסיאנו פרואנית ראשונה 00
1.60 3.20 3.15
21:15 259 מעל/מתחת שערים(2.5) - סן מרטין/סיאנסיאנו פרואנית ראשונה 00
1.85 1.50
21:15 260 מחצית ראשונה - סן מרטין/סיאנסיאנו פרואנית ראשונה 00
3.75 1.85 2.25
21:25 261 וויין - יאנג ויולטס וינה אוסטרית שניה S,D
2.00 2.95 2.45
21:25 262 מעל/מתחת שערים(2.5) - וויין/יאנג ויולטס וינה אוסטרית שניה 00
1.45 1.90
21:25 263 מחצית ראשונה - וויין/יאנג ויולטס וינה אוסטרית שניה 00
2.45 2.05 2.90
21:30 264 גירמוט גיור - מ.ט.ק. בודפשט הונגרית ראשונה S,D
2.65 3.05 1.85
21:30 265 גירמוט גיור (1+) - מ.ט.ק. בודפשט הונגרית ראשונה 00
1.55 3.35 3.25
21:30 266 מעל/מתחת שערים(2.5) - גירמוט גיור/מ.ט.ק. בודפשט הונגרית ראשונה 00
1.60 1.70
21:30 267 מחצית ראשונה - גירמוט גיור/מ.ט.ק. בודפשט הונגרית ראשונה 00
3.20 1.95 2.40
21:30 268 טישי - אל.קיי.אס.לודז' ליגה פולנית שנייה S,D
2.05 2.75 2.55
21:30 269 מעל/מתחת שערים(2.5) - טישי/אל.קיי.אס.לודז' ליגה פולנית שנייה 00
1.70 1.65
21:30 270 מחצית ראשונה - טישי/אל.קיי.אס.לודז' ליגה פולנית שנייה 00
2.55 1.90 3.05
21:30 271 רפיד בוקרשט - פרול קונסטנטה ליגה רומנית S,D
1.95 2.55 2.85
21:30 272 רפיד בוקרשט - פרול קונסטנטה(1+) ליגה רומנית 00
3.90 3.20 1.45
21:30 273 מעל/מתחת שערים(2.5) - רפיד בוקרשט/פרול קונסטנטה ליגה רומנית 00
2.10 1.35
21:30 274 מחצית ראשונה - רפיד בוקרשט/פרול קונסטנטה ליגה רומנית 00
2.60 1.70 3.55
21:30 275 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - רפיד בוקרשט/פרול קונסטנטה ליגה רומנית S,D
1.80 2.40 3.25
21:30 276 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - רפיד בוקרשט/פרול קונסטנטה ליגה רומנית S,D
1.55 2.80 3.60
21:30 277 וינטרת'ור - וויל שוויצרית שניה S,D
1.70 3.15 2.95
21:30 278 וינטרת'ור - וויל(1+) שוויצרית שניה 00
2.80 3.40 1.70
21:30 279 מעל/מתחת שערים(2.5) - וינטרת'ור/וויל שוויצרית שניה 00
1.45 1.90
21:30 280 מחצית ראשונה - וינטרת'ור/וויל שוויצרית שניה 00
2.15 2.05 3.35
21:45 281 דרוגהדה יונייטד - ווטרפורד אירית ראשונה S,D
1.55 2.90 3.75
21:45 282 דרוגהדה יונייטד - ווטרפורד(1+) אירית ראשונה 00
2.60 3.15 1.80
21:45 283 מעל/מתחת שערים(2.5) - דרוגהדה יונייטד/ווטרפורד אירית ראשונה 00
1.75 1.60
21:45 284 מחצית ראשונה - דרוגהדה יונייטד/ווטרפורד אירית ראשונה 00
2.05 1.90 4.20
22:00 285 שמרוק רוברס - סט. פטריק אירית ראשונה S,D
1.95 2.50 3.00
22:00 286 שמרוק רוברס - סט. פטריק(1+) אירית ראשונה 00
3.75 3.15 1.50
22:00 287 מעל/מתחת שערים(2.5) - שמרוק רוברס/סט. פטריק אירית ראשונה 00
2.10 1.35
22:00 288 מחצית ראשונה - שמרוק רוברס/סט. פטריק אירית ראשונה 00
2.55 1.70 3.65
21:45 289 גנק - אוסטנד בלגית ראשונה S,D
1.40 3.45 4.00
21:45 290 גנק - אוסטנד(1+) בלגית ראשונה S,D
2.10 3.35 2.10
21:45 291 סך הכל שערים(2-3) - גנק/אוסטנד בלגית ראשונה S,D
4.15 1.85 2.00
21:45 292 מעל/מתחת שערים(2.5) - גנק/אוסטנד בלגית ראשונה S,D
1.40 2.05
21:45 293 מחצית ראשונה - גנק/אוסטנד בלגית ראשונה 00
1.80 2.20 4.20
21:45 294 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גנק/אוסטנד בלגית ראשונה S,D
2.20 2.35 2.50
21:45 295 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - גנק/אוסטנד בלגית ראשונה S,D
1.70 2.50 3.40
19:45 300 בלואיזדד - קבילה אלג'יראית ראשונה S,D
1.65 2.75 3.65
19:45 301 בלואיזדד - קבילה(1+) אלג'יראית ראשונה 00
2.85 3.10 1.75
19:45 302 מעל/מתחת שערים(2.5) - בלואיזדד/קבילה אלג'יראית ראשונה 00
1.85 1.50
19:45 303 מחצית ראשונה - בלואיזדד/קבילה אלג'יראית ראשונה 00
1.95 1.85 5.10
22:00 304 סן חוזה אורורו - נאסיונל פוטוסי בוליביאנית ראשונה S,D
7.40 4.50 1.10
22:00 305 סן חוזה אורורו (1+) - נאסיונל פוטוסי בוליביאנית ראשונה 00
3.55 3.90 1.40
22:00 306 מעל/מתחת שערים(2.5) - סן חוזה אורורו/נאסיונל פוטוסי בוליביאנית ראשונה 00
1.25 2.40
22:00 307 מחצית ראשונה - סן חוזה אורורו/נאסיונל פוטוסי בוליביאנית ראשונה 00
7.00 2.50 1.40
22:00 308 גויאש - אופרריו פרוביאריו ברזילאית שנייה S,D
1.70 2.60 3.60
22:00 309 גויאש - אופרריו פרוביאריו(1+) ברזילאית שנייה 00
3.20 3.00 1.65
22:00 310 מעל/מתחת שערים(2.5) - גויאש/אופרריו פרוביאריו ברזילאית שנייה 00
2.15 1.35
22:00 311 מחצית ראשונה - גויאש/אופרריו פרוביאריו ברזילאית שנייה 00
2.30 1.75 4.20
22:00 312 נפרדק - רדניצקי 1923 סרבית ראשונה S,D
1.35 3.00 5.20
22:00 313 נפרדק - רדניצקי 1923(1+) סרבית ראשונה 00
2.25 2.85 2.20
22:00 314 מעל/מתחת שערים(2.5) - נפרדק/רדניצקי 1923 סרבית ראשונה 00
2.00 1.40
22:00 315 מחצית ראשונה - נפרדק/רדניצקי 1923 סרבית ראשונה 00
1.90 1.80 5.80
23:00 316 אתלטיקו - טיגרס קולומביאנית שניה S,D
1.95 2.40 3.10
23:30 319 דפורטיבו מוניסיפל - ספורטינג קריסטל פרואנית ראשונה S,D
3.40 2.85 1.65
23:30 320 דפורטיבו מוניסיפל (1+) - ספורטינג קריסטל פרואנית ראשונה 00
1.70 3.30 2.75
00:45 321 גימנסיה לה פלטה - רוסאריו סנטרל ארגנטינאית ראשונה S,D
2.15 2.50 2.55 1:0
23:30 321 מעל/מתחת שערים(2.5) - דפורטיבו מוניסיפל/ספורטינג קריסטל פרואנית ראשונה 00
1.65 1.70
01:00 322 ארתורו פרננדז ויאל - אייקיקה צ'יליאנית שניה S,D
2.30 2.65 2.25 0:1
23:30 322 מחצית ראשונה - דפורטיבו מוניסיפל/ספורטינג קריסטל פרואנית ראשונה 00
3.75 1.95 2.10
01:30 323 ז'גוארס - בראנקייה גביע קולומביאני S,D
1.30 3.20 6.00 3:0
02:00 324 חואן אוריץ' - אוניון קומרסיו פרואנית שניה S,D
2.35 2.75 2.20
02:00 325 אוניברסידד דה צ'ילה - נובלנס צ'ילאנית ראשונה S,D
2.10 2.70 2.45
02:10 326 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - בוסטון רד סוקס/טורונטו בלו ג'ייס MLB S,D
1.55 1.75 1:13
02:10 327 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - דטרויט טייגרס/בולטימור אוריולס MLB S,D
1.45 1.90 6:2
02:30 328 קטאר - ארצות הברית גולד קאפ S,D
3.35 2.90 1.65
02:30 329 קטאר - ארצות הברית גולד קאפ 00
02:30 329 קטאר (1+) - ארצות הברית גולד קאפ 00
1.70 3.05 3.00
02:30 330 מעל/מתחת שערים(2.5) - קטאר/ארצות הברית גולד קאפ 00
02:30 330 מעל/מתחת שערים(2.5) - קטאר/ארצות הברית גולד קאפ 00
1.75 1.55
03:00 331 ניואלס אולד בויס - אסטודיאנטס לה פלטה ארגנטינאית ראשונה S,D
2.85 2.45 2.05 4:2
03:00 332 בויאקה צ'יקו - יאנרוס גביע קולומביאני S,D
03:00 332 בויאקה צ'יקו - יאנרוס גביע קולומביאני S,D
1.45 2.80 4.70 1:2
03:00 334 הימור יתרון - ארגנטינה(0.5+)/ברזיל כדוריד אולימפי גברים S,D
1.75 1.55 23:25
03:40 335 דפורטיבו פריירה - בוקה ג'וניורס דה קאלי גביע קולומביאני S,D
1.40 3.00 4.90 1:0
04:38 336 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - לוס אנג'לס אנג'לס/אוקלנד אתלטיקס MLB S,D
1.90 1.45
05:00 337 מקסיקו - קנדה גולד קאפ S,D
1.40 3.20 4.50
05:00 338 מקסיקו - קנדה(1+) גולד קאפ 00
2.25 3.05 2.10
05:00 339 מעל/מתחת שערים(2.5) - מקסיקו/קנדה גולד קאפ 00
1.85 1.50
05:00 340 הימור יתרון - בחריין(1.5+)/יפן כדוריד אולימפי גברים S,D
1.55 1.75
05:05 341 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - ברזיל/ארצות הברית(4.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
1.70 1.60
05:10 342 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - סן דייגו פאדרס/קולרדו רוקיס MLB S,D
1.20 2.65
04:55 344 - שיבון ברנדט הוהי(הונג קונג)/קייט קמפבל (אוסטרליה)) - 100 מטר חופשי נשים S,D
1.55 1.75
04:40 345 - אנני לזור (ארה"ב))/איבגניה צ'יקונובה (הועד האולימפי הרוסי) - 200 מטר חזה נשים S,D
2.00 1.40
05:16 346 - דאנקן סקוט (בריטניה))/שון וואנג (סין) - 200 מטר מעורב גברים S,D
1.65 1.65
05:16 347 - דאנקן סקוט (בריטניה))/מייקל אנדרו (ארה"ב) - 200 מטר מעורב גברים S,D
2.15 1.35
04:20 352 - גרמניה/בריטניה - סירת משוטים שמיניות גברים S,D
1.25 2.45
12:00 352 היסאיושי הראסאווה (יפן) - לוקאש קרפאלק (צ'כיה) גברים 100 ק"ג ומעלה S,D
1.30 2.25
04:00 353 - ארצות הברית/ניו זילנד - סירת משוטים שמיניות נשים S,D
2.15 1.35
12:00 353 תמרלן בשאייב (הועד הרוסי האולימפי) - גוראם טושישווילי (גאורגיה) גברים 100 ק"ג ומעלה S,D
1.40 2.00
13:00 354 אידליס אורטיז (קובה) - אקירה סונה (יפן) נשים 78 ק"ג ומעלה S,D
2.65 1.20
13:30 355 יפן - הוועד האולימפי הרוסי גברים דקר קבוצתי S,D
1.75 1.55
13:00 356 חנה קנייזבה-מיננקו (ישראל) - העולה לשלב הבא - קפיצה משולשת נשים S,D
1.70 1.60
13:25 357 גוראם טושישווילי (גאורגיה) - לוקאש קרפאלק (צ'כיה) גברים 100 ק"ג ומעלה S,D
1.70 1.60
13:25 358 יאקיב חאמו (אוקראינה) - תמרלן בשאייב (הועד הרוסי האולימפי) גברים 100 ק"ג ומעלה S,D
2.15 1.35
17:00 359 קספר רוד - ארתור רינדרקנץ' טורניר קיצבול, גברים S,D
1.45 1.90
04:00 360 קמרון נורי - ניק קיריוס טורניר אטלנטה, גברים S,D
1.75 1.55
19:00 360 ברנדון נקשימה - ג'ורדן תומפסון טורניר אטלנטה, גברים S,D
1.50 1.85