ראשי | תוצאות LIVE | ONE VOD | הימורי ספורט | גליצ'ים | Winner | רדיו | גיימינג | בריאות וכושר | ONE TRAVEL
בחר ליגה
ראשי ליגות נמוכות > ליגה ב' דרום א'
live
תמונות
מלך השערים
שערים קבוצה     שחקן
9 מ.כ.ע. אור יהודה גמליאל פרץ
9 הפועל הוד השרון ערן זגר
לוח משחקים

האם מאמן יכול להתקשר למאמן אחר ולהגיד לו...
שחקן שוחרר בשבוע שעבר ע"י קבוצתו. השחקן מעצבים של רגע הוציא הודעה לחברים שבה הוא מקלל את המאמן. האם המאמן יכול להתקשר למאמנו החדש של אותו שחקן ולהגיד לו לא לקחת אותו? האם זה...
13-12-2017 17:40
מאת אוהד רון - מערכת גולר 1

מקרה אמיתי, לפני שבוע שוחרר אחד הכוכבים הכי גדולים בליגות הנמוכות מקבוצתו שמשחקת בליגה הלאומית. השחקן חתם בחוזה חדש בליגה ב', לא לפני שהוציא הודעה מסודרת, הודעת עצבים על הסיבה לטענתו למה עזב את קבוצתו שהיה בה הכוכב הכי גדול בשנה האחרונה. 

 

השחקן יצא בקללות כנגד המאמן ולא החסיר כמעט קללה. זה נכון שזה לא היה נכון מבחינתו של השחקן ולא מנומס אבל ברגע של עצבים, אין שחקן שלא היה חושב לעשות כך. המאמן מה עשה? בגלל היותו מאמן לדעתו שהוא "בכיר" וחושב ומתנהג ככזה, למרות שהתוצאות שלו בעשור האחרון מראות אחרת, ואולי בגלל היותו מאמן ליגת העל, ומקורב לכמה אנשי תקשורת חזקים, פנה למאמן שהחתים את אותו שחקן על חוזה חדש בליגה ב, ואמר לו אל תיקח אותו.

 

זה נכון שהמאמן כועס ופגוע. וזה נכון שהשחקן לא היה צריך להגיע לרמה הזאת, אבל ככה לפגוע לבן אדם בפרנסה? הרי אם אותו מאמן יתאמץ מעט, הוא יבין שיש עוד הרבה שחקנים שחושבים כמו אותו שחקן ופשוט מחכים לזמן המתאים. ואם המאמן חושב שזה לא נכון, אנחנו פה כדי להוכיח לו אחרת, ואנחנו גם נוכיח לו בזמן המתאים. אבל לפגע ככה בשחקן שצריך לפרנס משפחה? זה לא מוגזם?

 

אותו מאמן חדש, מליגה ב, יכול מאד להיות שהיה מסכים לא לקחת את השחקן שפגע לכאורה, אבל יש חוזה שנחתם ולכן לא היה יכול לעשות כלום בנידון.

 

ואני שואל את כולם, האם זה לא מוגזם שמאמן יפגע ככה בפרנסה של שחקן? ונכון שהמאמן יגיד שהשחקן פגע בשמו הטוב, אבל בנינו איזה מאמן לא קיבל קללות משחקן ששחרר. ואם לא קיבל קללות עסיסיות, כנראה שהוא לא הקשיב טוב כי אין שחקן שלא עוזב מועדון וכועס..אבל לגעת ככה בפרנסה של השחקן זה כבר יותר מדי...ולדעת רבים זה התנשאות לשמה...כי הרי המאמן חושב שהוא מאמן ליגת העל, ומי יעיז לדבר עליו ככה...אז זהו שהמאמן היה "אורח" לשנה כמאמן ליגת העל...ולא יכול כנראה לחזור לאמן שם בקרוב.....ויש שיגדו, שיהיה קודם בן אדם ואז מאמן טוב.....

 

לסיכום, גם השחקנים וגם המאמנים צריכים לכבד האחד את השני, ואני קורא מכאן גם לשחק וגם למאמן לעשות סולחה למען עתיד וורוד יותר..

 

שיהיה בהצלחה לכולם!

 

אתר גולר פה כדי לסייע לעשות סולחה בין הכוכב למאמן...

 

*******טור זה הינו טור דעה בלבד ואין להתייחס אליו מעבר לכזה...***התמונות להמחשה בלבד...

ותקבל את כל החדשות החמות לפייסבוק שלך