בהפועל חיפה רוצים מאוד שהמאמן ניר קלינגר ימשיך בשנים הקרובות לאמן את הקבוצה, אך יחד עם זאת מכינים כבר אלטרנטיבות במקרה שקלינגר ימונה למאמן נבחרת ישראל. אחת האלטרנטיבות שעלתה במקרה כזה היא של מי שהיה מאמן נבחרת ישראל בקדנציה האחרונה אלישע לוי.

האחרון, בעל רזומה עשיר בליגה הישראלית ונסיון באירופה, הינו אחד משני המועמדים המועדפים על יואב כץ יחד עם יובל נעים, שאימן עד לפני חודשיים את הפועל אשקלון. בחיפה אישרו ל-ONE את המועמדות של השניים אם וכאשר קלינגר יעזוב לנבחרת הלאומית.

יובל נעים (רדאד ג'בארה)

יואב כץ, שיחד עם קלינגר ושאר עובדי הצוות המקצועי בנו השנה את אחד הסגלים הטובים של הקבוצה בעשור האחרון, אמורים להתכנס עם הגעתו של כץ לארץ ולהתחיל לבנות את הסגל לעונה הבאה וזאת ללא קשר לזהות המאמן שיעבוד על הקווים. לכץ הייתה השנה השפעה ישירה על החתמתם של מספר שחקנים והבוס מתכוון גם העונה להיכנס לעובי הקורה ולהיות דומיננטי בבניית הסגל.

ניר קלינגר (מרטין גוטדאמק)

אחרי שהחמיצה הזדמנות היסטורית לזכות בניצחון בטוטו טרנר ולהפוך לקבוצה הראשונה שמכניעה את הפועל באר שבע באצטדיונה הביתי החדש, חיפה תחל בהכנות למשחק הצמרת הבא ביום שני מול בית"ר ירושלים הלוהטת. מדובר במשחק סופר חשוב לקראת המשך המאבקים בצמרת והרצון להבטיח את הכרטיס לאירופה.

יואב כץ (עמרי שטיין)

לסגל הקבוצה מול הצהובים-שחורים מהבירה יחזרו ניסו קפילוטו, שמואל שיימן וגל אראל שלא שיחקו מול הפועל באר שבע. בחיפה מרוצים מאוד מריסטו מיטרבסקי שעד כה עונה על הציפיות וצפוי להמשיך בעונה הבאה בהתאם לאופציה שיש למועדון.

ריסטו מיטרבסקי (עמרי שטיין)

בתוך כך, בחלוף 24 שעות ממועד פתיחת מכירת הכרטיסים לגמר גביע המדינה מול בית”ר ירושלים נמכרו כ-4,500 כרטיסים לאוהדי הקבוצה, כאשר כרגע המכירה פתוחה למנויים בלבד (כל מנוי זכאי לרכוש עד 10 כרטיסים נוספים). במקביל, נמשכת מכירת המנויים למשחקי הפלייאוף העליון במחיר 250 שקלים ליציע הכסף ו-200 שקלים ליציע המזרחי, כאשר רוכשי המנויים למשחקי הפלייאוף יזכו לעדיפות ברכישת כרטיסים למשחק הגמר, כאשר המכירה לקהל הרחב תיפתח ביום שני. המחירים לגמר הם 150 ש”ח ליציע המערבי, 100 ש”ח ליציע הדרום מערבי ו-80 ש”ח ליציע הדרומי.