בעקבות ירידת הליגה המתקרבת, שחקני הפועל עכו מתחילים לחפש אלטרנטיבות לעונה הבאה, ביניהם גם בן רייכרט, שעתידו עשוי להתבהר בימים הקרובים לאחר קיומה של פגישה מתוכננת בין סוכנו דודו דהאן לבין ראשי קבוצתו הבלגית זולטה וורחם. 

הקשר מחזיק בחוזה לעונה נוספת בקבוצה הבלגית ממנה הושאל העונה להפועל עכו, אך על פי כל ההערכות, רייכרט שואף להמשיך ולשחק כדורגל באחת הקבוצות המובילות בארץ, כאשר שמו מוזכר כמועמד אפשרי לחזור לשורות העולה הטרייה לליגת העל הפועל תל אביב. 

בן רייכרט ודודו דהאן במעמד החתימה בזולטה וורחם

רייכרט הוא לא השחקן הראשון וגם לא האחרון בעכו שצפוי למצוא גם בעונה הבאה קבוצה בליגת העל ולא מתכוון לרדת עם הקבוצה לליגה הלאומית, כאשר גם החלוץ בן אז’ובל מועמד להפועל באר שבע, בעוד גבי קניקובסקי וגל שיש צפויים גם הם למצוא קבוצות בליגה הבכירה. עם זאת, בעכו עשויים לנסות ולגזור קופונים מדמי ההעברה על אותם שחקנים על מנת לנסות ולהתקיים בעונה הבאה בליגת המשנה.

בן אז'ובל עם הכדור (עמית מצפה)

לפחות כרגע, לא ברור מי יעמוד בראש המערכת בעכו והאם העמותה הקיימת, כמו גם המנהל המקצועי דניאל סטאנצ'יו, ימשיכו להוביל את הקבוצה. לפחות כרגע, בעירייה מאוד לא אוהבים את העובדה שהתנאים להעברת הקבוצה לבעלות פרטית עדיין לא הבשילו, דבר שבגינו העירייה לא מעבירה בשלב זה את הכספים שהוקצו למועדון, זאת לפחות עד שהדברים יתבהרו. מן הסתם, הדבר גורם לעיכוב במשכורות ולהתמרמרות גדולה בקרב בעלי התפקידים והשחקנים במועדון כאחד.

דניאל סטאנצ'יו (פייסבוק)