מנהלה המקצועי של מכבי חיפה מוחמד אלאך נוטה להשאיר בעונה הבאה את צמד השוערים אוהד לויטה ועומרי גלזר. בתקופה האחרונה עלה שמו של אריאל הרוש כאופציה להגיע לכרמל, אך נראה שבחיפה סומכים על צמד השוערים הקיים מתוך אמונה שלויטה כשוער ראשון מספיק טוב לליגה העל, כאשר לידו יש את גלזר שנחשב לשוער העתיד של הכדורגל הישראלי ויכול לבנות את עצמו תוך כדי תנועה עד שיקבל שוב את אפודת השוער הראשון.

בחיפה מודעים לצורך הגדול להביא לעונה הבאה מגן שמאלי ובעיקר קשר אחורי וחלוץ מטרה. עומר דמארי, שעמד במוקד העניינים במשחק האחרון מול אשקלון, לא ימשיך בכל מקרה בקבוצה ובחיפה שואפים לצרף חלוץ מטרה איכותי. בנוסף, בשל הפגיעה בברכו דמארי נבדק אצל ד”ר בצלאל פסקין ובבדיקה נמצא כי דמארי סובל מדלקת בסחוס ויחזור בשבוע הבא.

עומרי דמארי (עמרי שטיין)

אלאך לא מתכוון להתפשר בנושא חיזוק הקבוצה וכל זר שיגיע יהיה חייב להיות כזה שישדרג את הקבוצה בצורה הרבה יותר יעילה וטובה מהזרים שהגיעו העונה לחיפה דוגמת, סטפנוס ‘קלאוס’ אתנסיאדיס, קאיו אלבס וגיאורגי קוסטדינוב.

מוחמד אלאך (נעם מורנו)

אגב, שחר הירש שעלה עם הפועל תל אביב לליגה הלאומית מסיים את החוזה שלו במכבי חיפה הקיץ ונחשב לשחקן חופשי. בתוך כך, במועדון מבהירים שלא הייתה שום פנייה בעניינו של אלמוג כהן בעיקר בשל העובדה שאין כל כוונה לשלם סכומים של קרוב לשני מיליון יורו על שחקן לעונה כולל דמי העברה.

שחר הירש (נעם מורנו)

לקראת משחקה של הקבוצה מול מכבי פתח תקווה ארנסט מבוקה ייחסר בשל צבירת כרטיסים צהובים, כאשר אטיין ריינן, שחתם על חוזה לשנה במועדון, יפתח כבלם לצידו של אליסון דוס סנטוס. בחיפה מודעים לעובדה שכאשר דוס סנטוס משחק לצד ריינן, הברזילאי משחק בצורה הרבה יותר שקטה ומחושבת.

ארנסט מבוקה (עמרי שטיין)