בלם הפועל באר שבע שיר צדק מתקרב לחזרה ממשית אל כר הדשא יחד עם חבריו לקבוצה. צדק יסיים ביום חמישי הקרוב ה-19.4 את עונש ההשעיה שספג מבית הדין של אופ"א בעקבות שימוש בחומרים אסורים, אך בשל חגיגות יום העצמאות שיחלו באותו היום, יערוך את אימון החזרה רק ביום שישי.

אמש (שני), ערך הבלם המתחזק בדת ערב סיום מסכת בביתו שבבאר שבע יחד עם מספר שחקני הקבוצה וחבריו הקרובים לרגל חזרתו. בצוות המקצועי מחכים בציפייה גדולה לחזרתו של הבלם ומצפה לו תוכנית עבודה מסודרת כדי לצמצם את הפער המקצועי בעקבות השעייתו ולהכשירו בצורה האופטימלית לפתיחת עונת 2018/19.

שיר צדק (איציק בלניצקי)

אנשי המועדון צפו בניצחונה של בית"ר ירושלים 2:3 על מכבי תל אביב, שצמצם את הפער בפסגה בסיום המחזור מ-6 נקודות ל-4 נקודות בלבד וקיבלו הוכחה חיה שסיפור האליפות עדיין לא סגור. "עכשיו מה יגידו כל הפרשנים שהכתירו אותנו?" אמרו בבאר שבע והוסיפו: "מאבק האליפות פתוח לרווחה, הכל יכול לקרות ועכשיו אנחנו צריכים לבוא דרוכים ומרוכזים כמו בתחילת הפלייאוף".

שחקני הפועל באר שבע (איציק בלניצקי)

בבירת הנגב מקווים שטוני וואקמה יוכל לפתוח במשחק הקרוב נגד מכבי נתניה. וואקמה, שהיה אמור לפתוח נגד הפועל חיפה אך נעדר מהאימון המסכם ופתח לבסוף על הספסל, עדיין מתלונן על כאבים באזור הקרסול. הניגרי, שמתוסכל מכך שאינו יכול לסייע לחבריו בדקות רבות יותר, יעבור טיפולים פיזיותרפיים במועדון כדי להפחית את הכאב.

טוני וואקמה (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, המגן הימני דור אלו, שנעדר מאימוני הקבוצה בעקבות דלקת בברך, יחזור היום לאימוני הקבוצה. אתמול (שני) הוציאה באר שבע הודעה על כך שאלו לא חש בטוב באחד האימונים בחדר הכושר והוא נשלח לבדיקות שכולן נמצאו תקינות ועשו סוף ללא מעט שמועות בנוגע למצבו הרפואי.

דור אלו עם הכדור (אחמד מוררה)