צרות במ.ס. אשדוד, שקיבלה היום (שלישי) חדשות לא טובות מכיוונו של הקשר גדי קינדה שככל הנראה לא ישוב לשחק העונה. קינדה נפצע לפני כחודשיים במהלך אחד מאימוני הקבוצה ואובחן כסובל מקרע חלקי ברצועה הצידית. בתחילה, הוערך כי היעדרותו של הקשר לא תעלה על תקופה של ארבעה עד שישה שבועות.

כעת, יותר מחודשיים מאז שנפצע, הקשר המבטיח מתקשה לשוב לאימונים מלאים יחד עם קבוצתו ואינו כשיר במאת האחוזים. בשל כך, במועדון חוששים שאם יחזור בשלב מוקדם מדי פציעתו תחמיר וזמן ההחלמה ממנה יהיה ארוך יותר, וכתוצאה הוחלט כי קינדה ככל הנראה לא ישוב לשחק העונה. 

במקביל, חלוץ הקבוצה מאוריסיו קורדיירו שהורחק בצהוב שני לאחר תום המשחק נגד הפועל עכו, עמד לדין עקב התפרצות לעבר השופט ארז פפיר שציין זאת בדו”ח. ביה”ד גזר על החלוץ הרחקה ממשחק אחד, לא כולל ההרחקה האוטומטית, דהיינו מאוריסיו יחמיץ את שני המשחקים הקרובים של אשדוד, מול הפועל רעננה והפועל אשקלון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תורג'מן: מאכזב, אבל זה בידיים שלנו

כמו כן, בעקבות המהומה שאירעה בתום המשחק בין מאוריסיו לאיגור פיליפנקה הוחלט כי השניים יספגו עונש קל למדי ביחס לעימות מסוג זה בין שני שחקנים, כשהעונש עליו הוחלט הוא שהשניים יקנו את הלוח הטקטי של הקבוצה שנשבר במהלך אותה מהומה בחדר ההלבשה.