העונה בליגת העל נמצאת לפני סיום וזה הזמן לבחור את המצטיינים. בשעה זו נערך ב-ONE טקס מצטייני העונה בליגת העל, המועבר בשידור חי באתר. המצטיינים נבחרו על ידי שחקני ליגת העל וגולשי ONE בשיתוף ארגון שחקני הכדורגל בישראל ובחסות צבר ספורט.

250 אלף גולשים בחרו בקטגוריות השונות את המועמדים שלהם, כאשר הבחירה של הגולשים מהווה 50 אחוז מהמשקל של הבחירה הסופית, ביחד עם עוד 50 אחוז של שחקני ליגת העל. הזוכה הגדול של נבחרי העונה הוא לא אחר מאשר דיא סבע, מלך שערי ליגת העל (23 שערים ו-7 בישולים), שנבחר לשחקן העונה לאחר שגבר על חנן ממן, מאור מליקסון, איתי שכטר, חן עזרא, ערן לוי ועדן בן בסט.

תחילה, הוצג שוער העונה, ארנסטס שטקוס, שגבר על דני עמוס, גיא חיימוב ואמיליוס זובאס. אחר כך, הפועל ב”ש “השלימה דאבל” עם זכייה של ברק בכר כמאמן העונה לאחר שגבר על ניר קלינגר, סלובודאן דראפיץ’, יוסי אבוקסיס ובני בן זקן, ואלונה ברקת נבחרה כבעלים של העונה לאחר שגברה על אייל סגל, יואב כץ, אלי טביב וברק אברמוב. 

את בית”ר ירושלים ייצגו בטקס אנתוני וארן, שנבחר כתגלית העונה לאחר שגבר על אביב אברהם, יובל אשכנזי, גבי קניקובסקי ועידן אהדנני. קלאודמיר פריירה הוא זר העונה לאחר שגבר על זובאס, גבריאל תאמאש, טוני וואקמה ונייג’ל האסלביינק.