איזו תצוגת כדורגל שחקני בני יהודה העניקו היום (רביעי) ב-0:5 האדיר על מכבי נתניה באצטדיון העירוני, זאת במסגרת המחזור ה-35 של ליגת העל המקומית. היהלומים פשוט התפרקו מול משחק שוטף של הקבוצה משוכנת התקווה. 

מאמן בני יהודה יוסי אבוקסיס אמר: “המשחק הכי טוב שלנו העונה. ניצלנו את כל המצבים היה יופי של כדורגל. מי שחושב שזה קל להביא את השחקנים למצב כזה של מחויבות. אני באמת אוהב את השחקנים האלה. האנרגיות לא אותו דבר. אני שמח שהם הפנימו את זה. יש לנו שחקנים שאוהבים את המשחק, היה יופי של כדורגל”.

“שאתה נהנה במקום מסוים וטוב לך אז כן אתה נשאר. התחלנו משהו, יש לנו צוות והנהלה טובים למה לחשוב על כל מיני מקומות. אני יורד מהנבחרת לקמפיין הקרוב, זה לא יהיה פייר להחזיק מועדון שלם עד סוף יוני. אני מאחל בהצלחה למי שיקבל את הנבחרת”, סיכם אבוקסיס.

מי שלא יחזור לשחק העונה במדי בני יהודה הוא נריוס ואלסקיס, שנחתך בקרסול במהלך המשחק וטופל בבית חולים אסף הרופא על ידי רופא הקבוצה דוקטור ביין.

סלובודאן דראפיץ'. משחק רע של קבוצתו (רדאד ג'בארה)

מאמן נתניה, סלובודאן דראפיץ’, אמר: “לא רצינו לאכזב את האוהדים שלנו. שחקן מקצועי צריך לדעת לשחק עד הסוף. אני מאוד מאוכזב מאיך שנראינו, חבל פלייאוף עליון הכי קשה ולסיים את העונה ככה זה לא טוב אבל אין מה לעשות. אני מאוכזב מאיך שנראינו ונלחמנו ככה קבוצת כדורגל לא יכולה לראות. כשאתה מקבל חמישה שערים מול הקהל זה כואב ולא נעים, אנחנו צריכים להיות מקצועניים וככה הקבוצה שלי לא צריכה להראות”.