7 וחצי שנים לאחר מותו, התקיים הערב (רביעי) בפעם השנייה משחק הוקרה לזכרו של אבי כהן ז"ל שהפך למסורת באצטדיון העירוני בבת ים, בין קבוצת ותיקי מכבי תל אביב לבין ותיקי מכבי חיפה. במשחק עצמו ניצחה קבוצת הוותיקים מתל אביב בתוצאה 2:3, כשלצהובים דדי בן דיין כבש פעמיים וגיא צרפתי הוסיף, בעוד מי שכבשו לירוקים היו צחי אילוז בפנדל ואלון מזרחי. הצהובים הניפו גביע מיוחד לזכרו של אבי, גביע שנודד שנה אחר שנה במשחק המסורתי.

שחקני מכבי תל אביב נשאו את הספרה 5 על גבם, כמחווה לכהן. מי שאירגן את האירוע היה שחקן העבר גבי לסרי. כהן, מהשחקנים הבולטים בישראל של שנות השבעים והשמונים וסמלה הבלתי מעורער של קבוצת מכבי תל אביב, פרץ גבולות כנציג הישראלי הראשון בליגה האנגלית הבכירה כשחקן ליברפול וייזכר גם כקפטן נבחרת ישראל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משחק לזכרו של אבי כהן

בקבוצת הוותיקים של תל אביב ניתן היה למצוא את בנו של אבי, תמיר כהן, ירון מליקה, קובי מוסא, יעקב הלל, זיו זיתוני, דוד רביבו, גיא צרפתי, מאיר מליקה, חיים חג'ג', אבינועם מליחי, ג'פרי ישי, לירן שטראובר, דדי בן דיין, אורן רותם, שלומי בן חמו, ירון דרורי, ג'קי צרפתי, רני עוז, אופיר חיים, אלי ביטון וצבי רוזן שאף אימן את הקבוצה.

בקבוצת הוותיקים של הירוקים שיחקו בין השאר פטריסיו סייג, אלון מזרחי, זאהי ארמלי, צחי אילוז, איתן אהרוני, עבאס סואן ויוחנן וולך, ואימן אותה יואב לוי.

דורית כהן. בטקס המרגש (איציק בלניצקי)

תמיר כהן הנרגש אמר: "קודם כל כיף לראות פה את כל הקולגות. זו שנה שנייה ברציפות שהאירוע הזה מתקיים, זה מאוד משמח ומעציב ביחד. בהחלט זה הופך להיות מסורת וכל הכבוד לכל המתנדבים והעוזרים. ההנצחה זה משהו שמזכיר את אבא ז"ל וזה מאוד מחמם את הלב שכל כך הרבה אנשים רוצים להיות חלק מההנצחה הזו. מגיע כל הכבוד לגבי לסרי ולשאר המארגנים".

צבי רוזן הוסיף: "כיף לבוא ולפגוש את דורית (אלמנתו של אבי) ואת תמיר כאן. הייתי שחקן ותיק במכבי תל אביב והספקתי לקבל את אבי כשחקן צעיר, יותר מאוחר הוא החליף אותי. אבי הוא אחד הנכסים הגדולים שהיו למכבי תל אביב. הוא אחד הדמויות הכי ססגוניות שהיו לכדורגל הישראלי, ההצלחות שלו באנגליה מדברות בפני עצמן. הייתה לכולנו אבידה גדולה ואנחנו זוכרים את זה מדי שנה ושנה. הגיע לפה לא מעט קהל, יש פה הרבה דמויות שעשו קריירה גדולה בכדורגל הישראלי. ההנצחה והזיכרון כל פעם מחדש הם מה שחשובים באירוע הזה".

ותיקי מכבי ת"א ומכבי חיפה (איציק בלניצקי)

שוער העבר, לירן שטראובר, אמר: "זה אירוע מאוד מרגש. כיף מאוד להיות פה. אבי היה חבר טוב והוא חסר מאוד לכולנו. היה לי איתו שני סבבים, גם איתו וגם עם הבן שלו. כיף לראות שהרבה אנשים הגיעו. כיף מאוד גם לראות את כל החברים, בשביל זה האירועים האלה קיימים. מכבי תל אביב לכל דורותיה נמצאת פה על הדשא היום".