מכבי תל אביב כבר עובדת על ההכנות לעונה הבאה ובסקוטלנד פורסם הלילה (בין רביעי לחמישי) כי קבוצתו של אופיר מרציאנו, היברניאן, קיבלה מסרים לפיהם הצהובים יגישו עליו הצעה בקרוב וינסו להחזירו לישראל כאשר הוא בעיצומו של חוזה בן ארבע שנים (חתום עד 2021) במועדון הסקוטי. גם שמה של מכבי חיפה הוזכר באותו הדיווח כמישהי שעשויה לעשות מהלך בכיוונו של מרציאנו שחווה עונה טובה מאוד מעבר לים. 

אולם, ל-ONE נודע כי חרף הדיווחים האלה, מי שמכבי תל אביב מעדיפה להחתים הוא אריאל הרוש, שסיים חוזה באנורתוזיס הקפריסאית והינו חופשי. אם פרדראג ראיקוביץ’ אכן יימכר, הצהובים יילכו על שוער העונה בקפריסין שמחזיק בדרכון זר ויש לנו גם מספר הצעות מעבר לים. ישנה אפשרות כי יוחתם ויהיה בסגל לצד הסרבי, עד שזה יימכר או יושאל עם אופציית רכישה לקבוצה אחרת. כמו כן וכפי שפורסם אמש ב-ONE, עידן ורד מועמד להגיע והצהובים יבדקו מול סוכנו אבי נמני את האפשרות כמו גם זו של אנטואן קונטה וכמובן איתי שכטר שמו”מ לגביו יחל רשמית. 

במקביל, הסקאוט הסקוטי שבעברו עבד גם בהיברניאן אך בעיקר בסלטיק במשך תשע שנים, ג’ון פארק, עדיין בישראל. כפי שנחשף ב-ONE בלעדית, הוא מסייע למכבי ת”א לאתר זרים לעונה הבאה והמנכ”ל בן מנספורד מנצל את הידע של פארק ואת חוות דעתו לגבי שחקנים המשחקים בליגת העל ובהם גם המושאלים של המועדון מקריית שלום.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יצחקי: מודה לכולם על התמיכה

פארק נמצא בישראל כבר כשבועיים ואמש צפה ב-0:5 של בני יהודה על מכבי נתניה, שם עקב בעיקר אחרי מתן חוזז, מאוויס צ’יבוטה ומאור קנדיל. חוזז הרשים מאוד והסיכוי שלו להיות חלק מהסגל הצהוב בעונה הבאה הוא הגדול ביותר יחד עם רוסלן ברסקי ודן גלזר.

חוזז מקוטלג על ידי אנשי מכבי ת”א כשחקן עם אופי מיוחד והעונה הזאת שלו בבני יהודה מרשימה מאוד את הצהובים. כפי שפורסם ב-ONE גם כן לפני כחודשיים, מרבית המושאלים ישובו בקיץ לפתיחת האימונים אך המאמן החדש יחליט מי מהם ימשיך באופן קבוע וכבר עכשיו ניתן להגיד כי בעניין חוזז, גלזר וברסקי, מדובר בסיכויים הגבוהים ביותר לעשות זאת.

בעניין קנדיל, מכבי ת”א היא היחידה שנמצאת במו”מ לגביו וההערכות מדברות על כך כי המגן הימני ישחק בקריית שלום בעונה הבאה, כאשר הצהובים יעבירו בתמורה אליו שני שחקנים. הכתומים רוצים גם סכום כספי עבורו אך נראה שמבחינת מכבי רק העברה של שני שחקנים לצמיתות (יתכן ועם סעיף רכישה חוזרת), זהו מתווה אשר מתקבל על הדעת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ג'ורדי: החלטה מדהימה להגיע למכבי

אחרי ההודעה של עזיבתו של חואן טוריחו שיחבור לג’ורדי קרויף ויסיים את דרכו במועדון אחרי חמש שנים, מכבי ת”א תמשיך עם גל ההודעות הרשמיות בימים הקרובים ותודיע כצפוי גם על עזיבתו של עוזר המאמן קרלוס גארסיה, כמו על מינוי המאמן החדש שצפוי להיות ולדימיר איביץ’. ההודעה בנושא המאמן תגיע ככל הנראה רק לאחר המשחק מול בני יהודה ביום שני הקרוב בשעה 21:00 באצטדיון המושבה.