בהפועל חיפה ממשיכים לנסות ולהאיץ את המגעים עם מספר שחקנים אשר מסיימים חוזה וטרם ברור מה יעלה בגורלם. להוציא את שמואל שיימן שעובר להפועל באר שבע, יוסיפ איבנצ'יץ', רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי וככל הנראה אלון תורג'מן שיעזבו – יש ניסיון להגיע להבנות עם יתר השחקנים ובראשם צמד הבלמים – גבריאל תאמאש וניסו קפילוטו.

מתברר שהמחלוקת עם הבלם הרומני היא סביב מענק החתימה שהוסכם, שמסתכם ב-60 אלף יורו. בזמן שהרומני דורש את המענק בתשלום אחד מראש, יואב כץ מתעקש לשלם בשלושה תשלומים והבעלים לא מוכן להתפשר בנושא: "ככה נהגתי בעבר וכך אני נוהג היום. המענק יחולק בתשלומים ואני מאמין שיהיה בסדר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: המשחק הכי טוב שלנו העונה

בנוגע לניסו קפילוטו שנמצא על הכוונת של הקבוצה ההולנדית וונלו, הרי שכץ מתכוון לשדרג את הצעתו מתוך אמונה שהשחקן יחתום לשנתיים הקרובות. קפילוטו שמע את נציגי ההולנדים והפגישה הוגדרה כטובה, אבל כרגע אין הבדלים כל כך גדולים בין ההצעה שלהם לזו שיואב כץ הציע, מה שאומר שניתן יהיה לגשר על הפערים. בינתיים, הבלם עבר בדיקת אולטראסאונד והתברר כי הוא סובל משטף דם ויצטרך לנוח מספר ימים.

הצעה חדשה יקבל גם גל אראל שמסיים חוזה ולא אוהב את ההצעה הראשונה שהונחה לפניו. בנוגע לרכש עתידי – יש מספר אופציות כאשר המטרה העיקרית היא למצוא חלוץ ישראלי ומגן שמאלי. כפי שפורסם ב-ONE, מגן בית"ר ירושלים, חן דילמוני, אמור להצטרף. שמו של שמעון אבוחצירה עלה כאפשרות חיזוק אבל טרם הוגשה הצעה כספית מסודרת והפועל מחפשת אלטרנטיבות נוספות. לאבוחצירה יש עוד מספר קבוצות שרוצות בו דוגמת עירוני ק"ש רעננה ואחרות.