הבלם הפורטוגלי של הפועל באר שבע, מיגל ויטור, התראיין במולדתו לקראת המונדיאל וסיפר בין היתר על המועדון, החיים בישראל, החוזה, המחשבות על הנבחרת לקראת המונדיאל ועוד.

ויטור, אשר מחלים מניתוח בברכו, עדיין מושך עניין במולדתו רגע לפני המונדיאל. בין היתר בתקשורת הפורטוגלית תרגמו וציטטו את השיר המיוחד ששרים לו אוהדי הפועל באר שבע ביציעים.

העתיד: “אמשיך לשחק בישראל לפחות עוד שנתיים, בטח אחרי הפציעה שעברתי. אני מאוד שמח כאן, המועדון תמך בי ברגעים הקשים וחידש לי את החוזה פעמיים. זה מראה שמאמינים בי. אני מרגיש מאוד מוערך על-ידי האוהדים, אפשר לראות את התמיכה אפילו בתקופות הקשות. התאקלמתי היטב במדינה, הבנות שלי מאוד מאוד ניהנות כאן אז הכל משתלב טוב כדי שאמשיך”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מרגש: כשילד מצליח להגיע עד רונאלדו

החזרה לנבחרת: “בכנות, זה משהו שכבר יצא לי מהראש. אני יודע שכרגע זה יהיה מאוד מסובך או כמעט בלתי אפשרי לחזור לנבחרת. אני בליגה פריפריאלית יותר ולפורטוגל יש אפשרויות טובות יותר במרכז ההגנה. יש שחקנים צעירים, כמו ראובן דיאס למשל. זה משהו שכבר לא עומד בראש השאיפות שלי. הזמן שלי חלף, אני משחק בליגה פחות פופולרית ותחרותית כמו שחקנים אחרים, אז זה מסובך”.