בית״ר ירושלים עם המאמן החדש גיא לוזון, ממשיכה להתאמן בבית וגן כשעדיין לא ברור לאף אחד במועדון איך ייראה סגל הקבוצה עם פתיחת העונה הקרובה. אחד מסימני השאלה הגדולים הוא סביב עתידו של הקשר עידן ורד, שחתום בקבוצה לעוד שלוש שנים אך עדיין לא ברור אם יישאר.

בסיום האימון אתמול (רביעי) ורד סיפר על מה שצפוי מבחינתו בעונה הקרובה: ״אני נשאר בבית"ר ירושלים, יש לי חוזה ואני לא מתייחס לכל הרעשים מסביב. כל עוד זה תלוי בי והדברים יהיו הגונים, אני רוצה להישאר כאן. אני נמצא בבית שלי, כאן אני מקבל תמיכה ואהבה וזה משהו שלא כל כך מהר מוותרים עליו. יש דברים שיצטרכו להסתדר ולהיפתר כי זאת גם הקריירה שלי, אבל מבחינתי אני עם הפנים קדימה עם ההכנות שלנו לאירופה״. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אימון פתיחה של בית"ר ירושלים

ורד, סיים את העונה החולפת מאוכזב בעיקר בגלל היחס לו זכה בגמר הגביע כשעלה לשחק רק בדקה ה-105 כשהפועל חיפה כבר הובילה 1:2. ״זה לא סוד שהתאכזבתי מאוד, אלו היו הרגעים הכי קשים שלי בקריירה, לא לשחק בחודש הכי משמעותי של הקבוצה, במאני טיים שנאבקים על התארים ובעיקר בגמר גביע״, סיפר הקשר שלמרות הכל ממשיך לגלות אופטימיות: ״אני עם הפנים קדימה, מתחילים עונה חדשה ואני עם כל האנרגיות להצליח עם בית"ר. אני מקווה שכל הסגל יישמר והקבוצה גם תתחזק ונוכל לעשות עוד עונה יפה, מגיע לאוהדים שלנו״. 

על פי שני האימונים של הקבוצה ביומיים האחרונים, נראה שלוזון סימן את ורד כמי שיהיה יד ימינו במגרש. ״אני וגיא בקשר שנים מאז הנבחרת האולימפית ואני חושב שהוא מהמאמנים הטובים שיש לנו בארץ. הוא מתאים לבית״ר והיא מתאימה לו, יש לכולנו את הזכות להתאמן אצלו. אחת הסיבות שאני אופטימי לגבי העונה הקרובה זאת העובדה שהוא המאמן, הוא אחד כזה שהשחקנים רוצים לנצח בשבילו״, החמיא ורד למאמן הטרי בבירה. 

גיא לוזון (אורן בן חקון)

ורד יחסר בעונה הקרובה את חברו הטוב איתי שכטר ועל כך אמר: ״מעבר לזה שאיתי היה השחקן אולי הכי משמעותי בבית״ר, אנחנו גם קרובים מאוד. שכטר הוא למעשה כמו אח שלי והבן אדם הקרוב אלי בשנתיים האחרונות. כבר באימונים הראשונים הוא חסר לי ולכולנו ואני מאחל לו בהצלחה באתגר החדש. הוא החלוץ הכי טוב בארץ ואבידה ענקית בשבילנו, לא יהיה קל למלא את החלל הזה". 

במקביל, בבית״ר החלו לבדוק משפטית מה הצעדים שינקטו כנגד מרסל הייסטר, שלא הגיע עדיין לישראל ונמצא בקרואטיה. על פי המידע שהגיע ל-ONE, השחקן שכר עורך דין שיטפל בענייניו מול המועדון בנוגע לסעיף מימוש האופציה בחוזהו. לעומת המגן, הקשר אריק סאבו אמור לנחות ביום ראשון בארץ ולהצטרף לאימוני הקבוצה. 

מרסל הייסטר (אורן בן חקון)

בסוף החודש תמריא בית״ר למחנה האימונים בהונגריה. לקבוצה חזר מהשאלה אבישי כהן ובנוסף לכך הגיע למבחנים דור קוסטנטינוס, שהצליח להרשים בשני האימונים בבית וגן את הצוות המקצועי וייתכן שייצא עם הקבוצה למחנה האימון. השחקן המיוצג על ידי סוכן השחקנים אורן יחזקל, שיחק בעונה החולפת בהפועל ירושלים.