פרויקט נבחרת כל הזמנים של הכדורגל הישראלי נמצא בעיצומו. עד יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, ONE מגיש לכם הגולשים את הבחירה ב-11 הנבחרים ב-70 שנות כדורגל ישראלי. אתם בוחרים את השוער, שחקני ההגנה, הקישור, ההתקפה וכן את המאמן. ביום העצמאות הקרוב נפרסם את הבחירות.

לצד זה, מתפרסמות הבחירות של אנשי ציבור, שחקנים ומאמני עבר, אנשי כדורגל, היסטוריונים ועוד. התהליך עובד כך: קולות גולשי ONE מהווים 40 אחוזים, בחירת אנשי הציבור מהווה עוד 40 אחוזים ו-20 אחוזים נוספים ייקבעו בוועדה מיוחדת מטעם אנשי ONE.

כמובן שלא מדובר במדע מדויק. כל אחד מהבוחרים נולד בתקופה שונה, יש לו טעם שונה בכדורגל וקבוצה אהודה אחרת. יש שחקנים שיהיו ראויים אך לא ייכנסו. בסופו של דבר כולם אגדות וכולם רוחשים להם כבוד בהיסטוריה המפוארת של הכדורגל הישראלי.

עופר עיני. הבחירה שלו (איציק בלניצקי)

הפעם תורו של יו”ר ההתאחדות לכדורגל היוצא, עופר עיני, שבחר בנבחרת סופר התקפית. אם בתקופתו של עיני היו לנבחרת את השחקנים האלה, לבטח היינו רואים תוצאות טובות יותר.

תחילה בחר עיני באורי בנימין, מי שהיה שותף בזמנו לאליפויות של הפועל באר שבע בשנות השבעים, כמגן. כדי להשלים את חולייה ההגנה הוא בחר גם בבלם טל בן חיים יחד עם צביקה רוזן ובדוד אמסלם.

הקישור של יו"ר ההתאחדות סופר התקפי וללא שחקנים הגנתיים בכלל: חיים רביבו, אייל ברקוביץ', יוסי בניון ואורי מלמיליאן. עיני הלך עם האהדה שלו לב"ש עד הסוף, כאשר בחר כמאמן את אמציה לבקוביץ'.

הנבחרת של עופר עיני

שוער: יצחק ויסוקר

הגנה: אורי בנימין, טל בן חיים, צביקה רוזן, דוד אמסלם

קישור: חיים רביבו, אייל ברקוביץ', יוסי בניון, אורי מלמיליאן

התקפה: אלי אוחנה, עודד מכנס

מאמן: אמציה לבקוביץ'