תחושת פספוס גדולה ליוותה את שחקני הפועל חיפה כל הדרך הארוכה בחזרה מבאר שבע הביתה אחרי ה-2:2 הדרמטי מול האלופה. מי שהפך לדמות הטראגית ביותר בסיום היה הקפטן עדן בן בסט, שנגח לשערו הוא את שער השוויון בדקה האחרונה (90+4) ובכך נמנעה אחת התוצאות המרשימות של קבוצה ישראלית בטוטו טרנר, מבצרם של המארחים, שבמשך 51 משחקים רצופים לא חוו הפסד.

מי שזכה למחמאות הוא הקשר גילי ורמוט, שבמשחקו הטוב ביותר מהרגע שחצה את הכביש, ניווט את הקבוצה, בישל לאלון תורג’מן והיה קרוב להבקיע שער: “לכל מי שהיה ספק, ורמוט סתם פיות להרבה אנשים, לכל מי שפקפק בתרומה שהוא מסוגל לתת לנו וחשב שזו הייתה טעות להחתים אותו. ורמוט הוכיח עד כמה גדול הכישרון שלו ונתן הצגה, הוא עוד יתרום לנו הרבה”, אמרו בחיפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: עשינו את זה עם הרבה אופי ומזל

“מדובר באמת בתחושת פספוס גדולה ואני חושב שהינו שווים ניצחון”, אמר עדן בן בסט. “לצערי הכדור פגע לי בראש ומשם לרשת. אלו דברים שקורים בכדורגל. לא הרגשנו את העוצמה של טרנר, להוציא את העשר הדקות האחרונות. אני חושב שעוד קודם לשער שספגנו היינו יכולים לסגור את הסיפור ולכבוש שער שלישי. בסך הכל, אנחנו צריכים להיות מרוצים מהיכולת והעמידה על המגרש. יש לנו חבורה של שחקנים גברים שמוכיחה כל פעם מחדש שקורצנו השנה מחומר מיוחד".

עדן בן בסט בועט את הפנדל (מרטין גוטדאמק)

הבעלים יואב כץ אמר: “אני חושב שניהול המשחק של ניר קלינגר והחילופים היו במקום, רק חבל שהלכנו לאחור ברגע שעלינו ליתרון של שני שערים. היו הרבה דברים טובים במשחק. היינו יכולים לנצח ולהבטיח מקום לאירופה. נצטרך עכשיו להמשיך ולעבוד קשה גם לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים”.