נחישות, התמדה, רמה מנטאלית גבוהה, קשיחות טקטית ומעל הכול רעב גדול. זו הפועל חיפה של השנה. צריך להגיד את האמת, עד ההארכה, ב-90 הדקות הראשונות להפועל חיפה לא היה משחק טוב, אבל את מי זה מעניין. ב-30 הדקות הנוספות ראינו את קבוצה חדשה שמאמינה בעצמה, משחקת מהר, אגרסיבית וסוף כל סוף מתקיפה עם המגנים כפי שעשתה עונה שלמה עם דור מלול ושמואל שיימן.

גילי ורמוט לקח פיקוד, מנהיגות וקיבלנו את הפועל חיפה של העונה הנוכחית. בהארכה אחת קיבלנו קבוצה של שנה שלמה, לא נכנעת אף פעם למרות שמשחקת לא טוב בלשון המעטה ב-90 דקות, כאן נכנס העניין המנטאלי החזק של השחקנים. למרות הכל הם מאמינים בעצמם, לא מורידים את הראש לרגע, זה סיפור המשחק כולו להיום. לניר קלינגר מגיעות מחמאות גדולות על כל העונה המדהימה של הפועל חיפה. אין ספק שזו הייתה קבוצה שהוא בנה אותה בצלמו. נחישות, אמונה, התנהגות ויותר מכל ווינריות גדולה ביותר. גמר הגביע הוא הבונוס הגדול.

קלינגר חוגג עם שחקניו. מגיעות לו כל המחמאות (עמרי שטיין)

במשך כל העונה הפועל חיפה דגדגה את הצמרת הגבוהה, הייתה מועמדת לאליפות רוב שלבי העונה ובסופו של דבר זכתה בתואר הנכסף, גביע המדינה. היה תענוג לראות את עדן בן בסט שבמשך עונה שלמה סוחב את המועדון והקבוצה על הגב שלו, המנהיגות, נחישות והקרבה של עדן גם היה להם חלק לאן שהגיעה הקבוצה. שמואל שיימן בשער ענק, בעונה האחרונה שלו במועדון, נתן מתנה גדולה לשחקנים ולצוות המקצועי. להפועל חיפה יש שוער נפלא בדמותו של ארנסטס שטקוס, שגם ביום לא טוב של גבריאל תאמאש ודקות לא טובות בחוליית ההגנה, תמיד נמצא שם להציל את הקבוצה. עוד בינגו של קלינגר.

לגבי בית"ר ירושלים, היא אכזבה בגדול וקרסה בשבוע החשוב ביותר שלה העונה. היא לא הצליחה לנצל את החולשה של הפועל חיפה ב-90 דקות הראשונות מכיוון שיש יותר מדי בלאגן במשחק שלה במגרש. קצת תמוה ולא מובן איך השחקן הטוב ביותר של בית"ר ירושלים, עידן ורד, יחד עם חן עזרא, נכנס למגרש רק בדקה ה-106. ורד היה חייב להיכנס קודם ואפילו לפתוח בהרכב.

שחקני בית"ר מאוכזבים. קרסו בסיום העונה (נעם מורנו)

בית"ר ירושלים מסיימת עונה עם לא מעט סימני שאלה לקראת העונה הבאה. ללא ספק שני המשחקים האחרונים, בהם היא ספגה רביעיות ממכבי נתניה והפועל ב"ש הוריד לה את הביטחון והיא נראתה בהתאם הערב. הפועל חיפה באירופה בעונה הבאה בלי טובות מאף אחד, בצדק ובזכות.