הפועל תל אביב אכזבה אתמול (שני) פעם נוספת עם משחק שלישי ללא ניצחון מאז ההעפלה לליגת העל לאחר ה-0:0 מול הפועל ראשון לציון, אולם היא כן מצליחה לשאוב עידוד מהאפשרות שעומר דמארי יחזור למתחם חודורוב בקיץ. ל-ONE נודע כי חלוץ מכבי חיפה צפוי לפתוח בשיחות מול המועדון שלו, רד בול לייפציג, כבר בשבוע הבא כדי לנסות ולהגיע להסדר שיאפשר את מעברו להפועל.

המסר אודות הפנייה הראשונית ללייפציג הועבר לאדומים בימים האחרונים, כשהבונדסליגה תסתיים בסוף השבוע הבא ואז יתפנו לכך רשמית בגרמניה ויעסקו באפשרות שחוזהו של דמארי יותר, כמו כן בפיצוי לו יזכה או במתווה אחר שיקבע את עתידו בעונה הבאה. כידוע, לדמארי חוזה המוערך בכ-700 אלף יורו לעונה הבאה, כשחקן שלא מן המניין, והוא מצפה לקבל כמחצית מהסכום כפיצוי על כך שחוזהו יותר. מנגד, האדומים יעשו מאמצים רבים כדי לעמוד בשכרו שמוערך בכ-250-300 אלף יורו.

רפואה: הפועל ת"א זה מותג

בחזרה למשחק, בהפועל לא אהבו בלשון המעטה את ירידת המתח ואת היכולת בשלושת המשחקים האחרונים ודומה כי ליכולת הזאת עלולות להיות השלכות כלפי מספר שחקנים. על כך, רמז קובי רפואה בסיום המשחק אתמול: "הכל נלקח בחשבון לעונה הבאה. כל השחקנים בהפועל ת"א יהיו מחויבים, לא משנה אם יש על מה לשחק או לא...הפועל ת”א זה מותג וכולם, כולל השחקנים, צריכים להבין את זה. מי שלא יוכיח את עצמו, לא יכול להיות פה”.

לאחר מכן, גורם במועדון הוסיף: "לא הגענו לשלושת המשחקים האחרונים, אנחנו לא מוכנים לירידת המתח הזאת ולא מקבלים אותה. יכולה להיות ירידת מתח, אבל לא כזאת דרסטית. נכון שראשון הרדימו אותנו וגררו אותנו למשחק האיטי שלהם, אבל אנחנו לא מקבלים את זה בכלל. יש פה כמה שחקנים, שלמרות שיש להם חוזה, הם מתנדנדים ועדיין לא מבינים את זה. כדאי שיתעוררו מהר. גם אלו שכביכול בטוחים לעונה הבאה, גם לא בטוחים".

אמיר עגייב נפצע ומוחלף. סיים את העונה (שחר גרוס)אמיר עגייב נפצע ומוחלף. סיים את העונה (שחר גרוס)

בתוך כך, בהפועל ת"א חוששים כי אמיר עגייב שוב סובל מקרע בשריר הירך האחורי, פציעה ממנה כבר סבל בסוף הסיבוב השני של הלאומית ושגרמה לו להיעדר כחודש ימים מהמגרשים. גם אם מדובר במתיחה, בוולפסון טוענים כי גם אם מדובר במתיחה בסופו של דבר, לא יסכנו את הקשר עד תום העונה ויאפשרו לו לנוח. זאת, בנוסף לאריק ינקו, שגם הוא לא ישחק עד תום העונה בשל השבר בבוהן ברגלו.

בנושא אחר, ההתקדמות האדירה שביצע פייסל מוליץ' בהפועל ת"א בחצי העונה האחרונה לא נעלמת גם מעבר לים. בנוסף לכך שבשבוע האחרון התקשורת בסרביה עסקה בו לא מעט, כאשר הוא גם התראיין במולדתו בראיון שפורסם במספר כלי תקשורת מקומיים, הוא מעורר עניין גם ביוון ובנורבגיה. ל-ONE נודע כי קבוצות משתי המדינות עוקבות אחרי החלוץ ורצו לפנות אליו, אולם הובהר להן מיידית כי להפועל ת"א יש אופציה על החלוץ לקראת העונה הבאה, אופציה שצפויה להתממש בקרוב.