מכבי תל אביב רשמה הערב (שבת) הפסד בית חמישי העונה, כשנכנעה לגלבוע/גליל 81:79 בהיכל מנורה מבטחים במשחק צמוד שהוכרע בדקת הסיום. למרות ההפסד המפתיע יחסית לשישית בטבלה, מאמן מכבי נבן ספאחיה לא לקח קשה את התוצאה בסיום: "ברכות לגליל/גלבוע על הניצחון. עשינו מאמצים לנצח, נלחמנו, אבל לצערי הפסדנו בגלל טעויות שלנו. הם שיחקו כדורסל סולידי, אך עזרנו להם לנצח”.

ספאחיה המשיך והסביר: “אחרי הניצחון על מכבי חיפה הייתה לי תחושה שיש לנו בעיה בעמדת הגארדים כי חסרים לנו שחקנים, אבל זה לא תירוץ. היינו צריכים לעשות יותר טוב. להילחם זה לא מספיק, כי הליגה פה חזקה מאוד ואנחנו צריכים להביא אקסטרה שזה ליי-אפים וקליעות עונשין. לצערי, לא הצלחנו לעשות זאת, מה שהוביל לניצחון שלהם. דיברנו על נפילה מנטלית אחרי היורוליג וצפינו את זה, אבל יש עוד הרבה מאוד משחקים העונה ואנחנו עובדים קשה באימונים”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספאחיה: הפסדנו מהטעויות של עצמנו

הקרואטי סיכם: “יש לנו רוטציה קצרה של רכזים. אנחנו עושים התאמות לחוק הרוסי, אבל לא אאשים את השחקנים שלי. קשה לנצח עם אחוזים כמו שזרקנו מכל הטווחים ובכל זאת הפסדנו במשחק צמוד. אני לא חושב שנביא שחקנים חדשים, זה תלוי בהרבה דברים. סתם להביא שחקן כדי להגיד שהבאנו, אני לא מאמין בזה. האימונים שלנו קשים לאחרונה, זו החלטה שלי, והשחקנים עייפים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גלבוע/גליל מנצחת את מכבי תל אביב 79:81