טיילור רוצ'סטי שוב הפסיד אליפות. בגרמניה עם מולי קצורין; בצרפת, בישראל, בליגת ה-VTB וכעת גם בליגה האדריאטית עם הכוכב האדום בלגרד – 3:1 בסדרת הגמר מול הסינדרלה בודוצ'נוסט, יריבת הפועל ירושלים ביורוקאפ.

בשלב זה עתידו של המתאזרח הישראלי בשורות הכוכב האדום לוט בערפל, אולם גורמים בסרביה טוענים כי בשל איבוד האליפות לבודוצ'נוסט, ראשי הקבוצה חוששים להפסיד את התואר המקומי לפרטיזן בלגרד ויסרבו לשחררו להפועל ירושלים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ותיקי ברצלונה בכדורסל בת"א

גורמים נוספים סיפרו ל-ONE כי רוצ'סטי ואשתו כבר אמרו לסובבים אותם כי הגיעו להבנות בעל פה עם אורי אלון וגיא הראל על הצטרפותו של הגארד לאדומים, אם לא עכשיו, אז בעונה הבאה. אנשי האלופה שומרים בינתיים על חשאיות, אבל לא מסתירים את רצונם להנחית את האמריקאי-ישראלי.

אחרי איבוד האליפות עם מכבי תל אביב, רוצ'סטי, שרשם שורה סטטיסטית טובה של 14 נקודות, 7 ריבאונדים ו-6 אסיסטים, היה חתום על איבוד כדור ש”חיסל” לכוכב האדום את העונה.

במצב של שיוויון 70:70 עם 1.14 על השעון, רוצ'סטי איבד כדור במסירה לגארד ניקולה איבנוביץ', שסיים במתפרצת קלילה, ומאז הם לא הסתכלו אחורה עד ה-73:77 המתוק. אגב, זוכרים את אלן אומיץ'? סנטר האלופה הישראלית שנחתך מהקבוצה של מודי מאור, תרם 12 נקודות ו-10 כדורים חוזרים שלא הספיקו למנוע את הזכייה של בודוצ'נוסט.