הערב (שני) קיבלנו את אחד המשחקים הצמודים בכדורסל הישראלי. הפועל חולון גברה 76:80 על הפועל ירושלים בחצי גמר הפיינל פור של ליגת ווינר סל. בגמר: מכבי תל אביב ממתינה לאחד המפגשים הלוהטים.

בסיום מאמן ירושלים, עודד קטש, ניגש לחדר שופטים והתלונן על השריקות של השופט עומר אסתרון, שלא רצה להקשיב וסגר את הדלת בפניו. עוזר המאמן מיקי גורקה הגיע לקחת את המאמן הלאומי לחדר הלבשה הירושלמי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שמיר: ידענו שאנחנו קבוצה מאד טובה

קטש אמר לאחר מכן: “היינו לא טובים הגנתית בחצי הראשון. התקפית היינו מעט פזיזים מדי. היינו יכולים לשחק חכם יותר אבל צריך לתת קרדיט לחולון, היה להם משחק טוב. רק ברבע הרביעי הצלחנו לייצב את ההגנה שלנו”.

המאמן הירושלמי הוסיף: “בדיעבד, הייתי יכול לעשות הרבה דברים, זה נכון שיש שחקנים אחרים שהשתמשתי בהם בפלייאוף אבל מאמן צריך לקחת החלטות. הרגשתי שאני צריך לייצב את המשחק הגנתית. כמו שאמרתי, יש מערכת נפלאה בירושלים ואנשים חכמים ואין לקח אחד, אני מאמין שיש הרבה לקחים מהשנה הזאת ואנחנו נפיק אותם”.

ג'רום דייסון כואב (איציק בלניצקי)

״אין יותר מידי מה לשתף, אני לא בא מהבית עם חלוקת דקות. הרגשתי שאני צריך את יוגב בהובלת כדור, כל מאמן משתמש במה שיש לו. היו לנו עליות וירידות, עברנו הרבה דברים במהלך העונה ועצם זה שעברנו את הסדרה בצורה כזו, זה נתן לנו ביטחון. יש שחקנים דומיננטיים בכל אחת מהקבוצות, בחצי הראשון זה הלך לכיוון שלהם והרגשתי שאני צריך לייצב את ההגנה שלנו. אני גאה בשחקנים שנשארנו למרות שהמשחק לא היה בכיוון שלנו”.

“הצלחנו לחזור למשחק אבל הדבר שבאמת כאב הוא שהיינו שם, חזרנו לשם עם עבודה גדולה והיינו שם בפלוס אחד. אני בטח אזכר כשאני אעצום את עיניים עוד הרבה בשני איבודים שהיו לנו שם. היה חסר לנו קור רוח, פחות בא לי לסכם משחק כזה אבל אני גאה לשחקנים על הדרך שהם עשו ולצוות של הפועל ירושלים שגילו מחוייבות. הכאב הגדול הוא על האוהדים שנתנו הצגה היום וכל כך רצינו את זה בשבילם”.