הפועל חולון רשמה הערב (שני) הישג פשוט ענק, כשגברה 76:80 על הפועל ירושלים בחצי גמר הפיינל פור, והיא תשחק ביום חמישי הקרוב נגד מכבי תל אביב ותוכל לזכות בדאבל. מי היה מאמין בתחילת העונה?

רגע מרגש נרשם בסיום כשגיא פניני התחבק עם גלן רייס ג’וניור. כזכור, רייס נחתך מהפועל חולון במהלך העונה לאחר שהכה באגרופיו את גיא פניני לאחר משחק הליגה נגד הפועל גליל/גלבוע, והוחזר במהלך דרמטי בשבוע שעבר לקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שמיר: ידענו שאנחנו קבוצה מאד טובה

מאמן חולון דן שמיר: “היו הרבה דברים שעבדו היום, אבל ביום חמישי יש לנו משחק על אליפות והראש שלי כבר קצת שם. זאת הייתה דרך ארוכה. היו לחולון הרבה קשיים השנה, ויש למועדון הזה הרבה היסטוריה. לפני שנתיים נשארנו בליגה במחזור הלפני אחרון וזה היה מלחיץ. הייתי גם בקדנציה קודמת שהייתה מעניינת. לבוא לפה ולשחק על דאבל זאת חגיגה גדולה. ניצחנו בעזרת מהלכים גדולים של מלחמה ואני גאה מאוד על זה”.

“זה היה משחק שהתכוננו אליו שלושה ימים, היה צריך להביא את הגדולה של כולם, להחזיק מעמד, לייצר. נזכרנו בחצי גמר גביע כאן, נזכרנו שניצחנו אותם וגם היום החזקנו אותם על 76 נקודות וזה היה המפתח. עכשיו צריך להתאושש גופנית. זה באמת יום שאין מחר ממנו. צריך להתכונן לקבוצה בכושר טוב. תמיד מכבדים את היריבה, בטח כשזאת מכבי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בדרך לדאבל? חולון מנצחת את ירושלים בחצי

״אני לא מרבה על לחשוב אם אנחנו מאמינים או לא כי אני לא יכול לדעת אף פעם מה יקרה. קבוצה עוברת עליות וירידות, זה מה שעברנו העונה וכל הדברים שעשינו העונה זה תהליך מאוד קשה. כל אחד לקח על עצמו יותר, הרבה בזכות האופי של שחקנים שיש להם כדורסל. ג׳רום דייסון פגע בנו בריצה הזאת אבל הצלחנו בסופו של דבר לנצח את המשחק כי השארנו לב ענק על המגרש ועל זה אנחנו כמובן מאוד גאים״.

שלומי הרוש חוגג עם אוהדי הפועל חולון מחוץ לאולם (איציק בלניצקי)

״אני עדיין לא יודע להגיד איך גלן והמילטון ישחקו אחד עם השני. הכנתי את עצמי למשחק בלי גלן מבלי לחכות להחלטה של בית הדין ולכן זה לא השפיע עלי. החזרנו את גלן ולא החתמנו שחקן חדש ולכן אני חושב שזה אפשרי להחיות את הדברים שעשינו איתו. זאת הייתה החלטה קשה להחזיר אותו לפה אבל אני כמובן שמחתי. הוא מבין שהוא עשה טעות ורצה לחזור לכאן כדי להשאיר מהעונה הזאת טעם טוב״.

גלן רייס ג'וניור חוגג עם אוהדי הפועל חולון מחוץ לאולם (איציק בלניצקי)

ג’ורדן המילטון שנבחר לשחקן המצטיין: “אם לא האוהדים, לא היינו מנצחים. הם היו מדהימים הערב. כדורסל זה משחק של ריצות והם לא החטיאו ברבע הרביעי. לשמחתי בדקות האחרונות היו לנו שחקנים שסיפקו נקודות וניצחנו את המשחק. במחצית הראשונה הרגשתי שיש לי הכי הרבה אנרגיה ושאני יכול לקחת את המשחק, אבל כולם תרמו הערב. זה לא יהיה קל נגד מכבי, אבל יש לנו הרבה שחקנים ויש לנו את גלן שחוזר ואני מצפה לזה”.

גיא פניני חוגג עם אוהדי הפועל חולון מחוץ לאולם (איציק בלניצקי)