ג’יאנלואיג’י בופון נחשב לאחד האנשים הנחמדים וההגונים בעולם הכדורגל, ובשבוע שעבר אנשים התפלאו לראות את ההתפרצות של השוער האיטלקי כלפיי השופט ששרק לפנדל לקראת סיום המשחק מול ריאל מדריד (1:3) ברבע גמר ליגת האלופות, שבסופו של דבר גרם להדחה של יובנטוס מהמפעל. בעקבות ההתפרצות, החליט השופט, מייקל אוליבר, להוציא כרטיס אדום והרחיק את בופון מהתמודדות. היום (שני) התייחס השוער הוותיק לראשונה לתקרית בראיון שנתן לתקשורת האיטלקית. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: איסקו כיכב עם שער ובישול, 1:2 לריאל

“ההחלטות והמעשים שלנו מגדירים אותנו וגורמים לנו להיות מי שאנחנו רוצים להיות”, אמר בופון והמשיך: “לפעמים אתה הולך רחוק מדי, אתה לא מודע לגמרי בתוך הסיטואציה שאתה נמצא בה, אבל זה שגורם לנו להרגיש חיים, ובשביל זה אני חי, בשביל הרגעים האלו. לאחר ההדחה עשיתי הליכות ארוכות, הרחתי את החרציות. זה היה שבוע שהרגשתי בו התפרצות אדירה של אדרנלין, הרגשתי רגשות חזקים, וגם בשביל זה אני חי”. 

בופון מאוכזבה אחרי הפנדל (רויטרס)

השוער בן ה-40 זכה ללא מעט ביקורות בשבוע החולף לאחר שהתפרץ על אוליבר, זאת כנראה עקב העובדה שיכול להיות שזו הייתה ההזדמנות האחרונה של בופון לזכות בגביע עם האוזניים הגדולות, כי בעבר טען שבסיום עונת 2018 הוא מתכנן לפרוש ממשחק פעיל.