עם זכייתה של מנצ’סטר סיטי בפרמייר ליג לאחר עונה דומיננטית, מרוץ החימוש באנגליה לקראת העונה הבאה החל. אחת המטרות, על פי דיווחים באנגליה, היא מאמנה הספרדי של ניוקאסל, רפא בניטס, כאשר ארסנל – אשר נוצחה על ידי בניטס וקבוצתו 2:1 ביום ראשון -  מסומנת כאחת המחזרות הרציניות.

לאחר פיטוריו מריאל מדריד לפני שנתיים, הגיע בניטס למועדון הצפוני והתוצאות החיוביות הגיעו יחד איתו, עם חזרה של ניוקאסל לליגה הבכירה באנגליה תחת הדרכתו באותה עונה. גם בעונה הנוכחית הראתה הקבוצה שיפור משמעותי, כאשר חמישה מחזורים לסיום העונה חניכיו של הספרדי במקום העשירי ועם סיכוי טוב לסיים בשמינייה הראשונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי היפה מכולם? 5 שערי המחזור ה-32 בספרד

“העובדה שמקשרים את השם שלי לארסנל ולמועדונים אחרים מחמיאה לי, מן הסתם”, אמר רפא בניטס בראיון ל”טלגרף”. “כרגע יש לי חוזה לעוד שנה והתחלנו לדבר לקראת העונה הבאה, כדי לבדוק באילו דרכים אנחנו יכולים לחזק את הקבוצה. אבל שום דבר עוד לא בטוח. אנשים באנגליה מבינים את החשיבות של ניסיון עשיר של מאמן, ניסיון כמו שלי”, הוסיף הספרדי.

בינתיים בספרד, על פי דיווחים ב”מונדו דפורטיבו”, כוכבה הדני של טוטנהאם כריסטיאן אריקסן היה קרוב מאוד למעבר לברצלונה במהלך העונה. הקשר היה מעוניין מאוד במהלך, שנפל משום חוסר תקשורת בין המועדון הקטאלוני לבין סוכנו של השחקן, מרטין שוטס, כשהגעתו של פיליפה קוטיניו הברזילאי חיסלה סופית את המעבר.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>