מייקל אואן היה אחד החלוצים הזכורים והגדולים בליברפול, ווהוא גם זרח במדריד הגלקטית. חמש שנים לאחר פרישתו, הוא יגיע כצופה לגמר ליגת האלופות ב-26 במאי בקייב בין שתי הקבוצות בהן שיחק. החלוץ האנגלי שמזוהה עם המרסיסיידרס בטוח כי הם לא יניפו את הגביע עם האוזניים הגדולות בעוד כשבוע וחצי ומשוכנע כי הוא יישאר בחזקת הלבנים. 

“שתי הקבוצות משחקות בסגנונות שונים. ליברפול יודעת להתעלות מול הקבוצות הגדולות, היא יודעת לחטוף ולצאת להתקפות מעבר מאוד מסוכנות. ריאל מצד שני, יודעת לשחק גם בצורה הזאת אך גם יודעת להיות מאוד דומיננטית עם הכדור כשהיא צריכה. הייתי רוצה ששתיהן ינצחו, אבל זה בלתי אפשרי ולכן אני עומד מאחורי מה שאמרתי בקיץ – ריאל מדריד תזכה בליגת האלופות גם השנה”, הצהיר אואן

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בכל שערי המחזור ה-37 בליגה הספרדית

החלוץ נשאל על גארת’ בייל לקראת הגמר: “בטוטנהאם הוא היה שחקן מבריק, סגנון המשחק שלו התאים להם בצורה בלתי רגילה. אני יכול להבין למה הוא לא פותח בהרבה משחקים של ריאל, והסיבה המרכזית לכך היא שיש לה שחקנים אדירים בסגל. זה לא רק בייל וכל השאר, כמו שהיה בטוטנהאם, בריאל הוא עוד אחד מחבורה מאוד מוכשרת וזה מצב שהוא לא פשוט לעיכול בטח עבור שחקן בסדר גודל שלו. אני חושב שהוא עדיין שחק מצוין והוא יוכל להשפיע בגדול על הגמר”.