אנתוני וארן, חלוץ בית"ר ירושלים, שעבר עונה לא קלה, נבחר לתגלית העונה של ליגת העל ואתר ONE, לאחר קרב צמוד עם אביב אברהם שחקן מכבי נתניה. התחרות נערכה בשיתוף ארגון שחקני הכדורגל ובחסות צבר ספורט.

אנתוני וארן (רדאד ג'בארה)

כ-40 אלף גולשים השתתפו בבחירת תגלית העונה, כאשר וארן קיבל 53% מהקלות ואביב אברהם זכה ל-32%, במקום השלישי יובל אשכנזי שחקן בני יהודה עם 8% מהקולות. אחריהם גבי קניקובסקי שחקן הפועל עכו עם 5.5% מהקולות ובלם מכבי פ"ת עידן אהדנני עם 1.5%. לגולשים היה 50% ואילו לשחקני ליגת העל 50% נוספים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טקס נבחרי העונה בליגת העל

מי שקיבל את מרבית הקלולות מקרב השחקנים הוא אביב אברהם שזכה ל-43%, וארן עם 31%, אשכנזי עם 14%, קניקובסקי עם 9.5% ואילו אהדנני קיבל 2.5%. בסיכום שכלול הקולות, וארן הוא תגלית העונה עם 42%, אברהם קיבל 37%, אשכנזי עם 11%, קניקובסקי עם 8% ואהדנני עם 2%.

אנתוני וארן ואבי שרם, מנהל סניף אופיס דיפו (רדאד ג'בארה)

וארן, מלבד גביע ההוקרה, גם מקבל אוזניות הולכת עצם מלאכותיות של חברת AFTER SHOKZ מתנת רשת "אופיס דיפו", עם טכנולוגיה הולכת שמע דרך עצם הרקה לשמיעה איכותית ואולטימטיבית תוך שמירה על שמיעה בסביבה בה נמצאים.

אופיס דיפו

ארנסטס שטקוס נבחר לשוער העונה

ארנסטס שטקוס, שוערה של מחזיקת הגביע הפועל חיפה, נבחר לשוער העונה של ליגת העל. גולשי אתר ONE ושחקני ליגת העל בחרו בשוער המצטיין ברוב קולות.

כ-35 אלף גולשים השתתפו בבחירת שוער העונה, שטקוס קיבל 52% מהקלות, גיא חיימוב שוער האלופה קיבל 26% מהקולות, אמיליוס זובאס שוער בני יהודה עם 11.5% ודני עמוס שוער מכבי נתניה קיבל 11.5%. בקרב שחקני ליגת העל שטקוס קיבל 51%, עמוס עם 21% חיימוב עם 15%, זובאס עם 13%. בסיכום הכללי, שטקוס קיבל 51%, חיימוב עם 20.5%, עמוס עם 16.5%, זובאס עם 12%.

כדי שיוכל להתכונן כבר לעונה הבאה, מלבד גביע הוקרה, שטקוס מקבל זוג כפפות מיוחדות מתנת חברת לוטו, יחד עם חולצה מיחדת מתנת חברת לוטו.