הפועל ראשון לציון ממשיכה בהכנות לקראת המשחק המכריע במחזור האחרון של הליגה הלאומית מול מכבי אחי נצרת, ביום שני ב-19:00 באצטדיון הברפלד. בקבוצה מעיר היין מקווים שהקהל יגיע למגרש לתמוך בכתומים במשחק הגורלי. חניכיו של המאמן ניר ברקוביץ’ יודעים כי שום תוצאה פרט לניצחון לא תתקבל, בעוד הם תלויים באיבוד נקודות של הפועל חדרה כדי לעלות לליגת העל. באותה העת, תתארח חדרה אצל הפועל נצרת עילית הממוקמת במקום השביעי. 

“זה משחק מאוד חשוב”, אמר ברקוביץ’ לקראת ההתמודדות והוסיף: “אנחנו נבוא מוכנים ודרוכים. העלייה לא תלויה רק בנו, חדרה צריכה למעוד אבל אנחנו מרוכזים בעצמנו ורוצים לעשות את העבודה. אם נעלה ליגה, אנשים יאכלו את הכובע, אבל כרגע אנחנו מתרכזים בעצמנו. אמרתי שזה לא נגמר וזה באמת לא נגמר כי הכל יוכרע בדקה ה-90. לחדרה יש משחק מאוד קשה מול קבוצה טובה ומאומנת, כך שלא יהיה להם פשוט. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולנצח”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברקוביץ': "אנחנו מתרכזים בעצמנו"

על היריבה שמחכה לקבוצתו אמר המאמן: “לא יהיה לנו פשוט, אנחנו לא נשחק נגד קונוסים. אחי נצרת היא קבוצה טובה ומאומנת שהשקיעו בה הרבה כסף. יהיה לא פשוט ונצטרך לבוא מרוכזים ומוכנים כדי לנצח. במשחק כזה לא צריך להגיד כלום לשחקנים, הם כל כך רוצים לנצח ולעלות ליגה, לכן צריך רק להיות רגועים ולהתאמן כרגיל. אני מאמין בהם. המשפחה שלי לא תגיע, הם יתמכו מהטלוויזיה ויבואו לחגיגות העלייה”.

חלוץ הקבוצה גיל יצחק: “זה משחק העונה, אבל לא הכל תלוי בנו. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו, בתקווה שחדרה יאבדו נקודות ושאנחנו נצא שמחים מהערב הזה. מי שלא אומר שהם מועמדים לעלות ליגה אז הוא לא ריאלי. חדרה מועמדים לעלות, אבל אנחנו שמחים שהם איבדו נקודות ואחרי הניצחון שלנו עליהם, חזרנו לתמונה חזק. הכל מתרכז למשחק האחרון, נקווה שהמזל יהיה איתנו. הלוואי שאכבוש את הגול שיעלה אותנו ליגה, אך גם אם לא אבקיע ונעלה, כמובן שאשמח. לא חשבנו על חגיגות עלייה, אנחנו מרוכזים רק בלנצח את המשחק”.

אימון הפועל ראשון לציון (איציק בלניצקי)