לאחר שחיברה שני נצחונות רצופים ביום שני האחרון עם 73:84 על מכבי ראשון לציון, קיימה מכבי תל אביב אימון מסכם לקראת משחקה הביתי הערב (חמישי, 21:05) מול עירוני נס ציונה, בו תנסה לרשום ניצחון שלישי ברציפות לראשונה מזה שלושה חודשים.

כרגיל, הסנטר ארטיום פרחובסקי לא נרשם למשחק, ואליו הצטרפו פייר ג'קסון הפצוע שקיבל טיפולים ולא נכח באימון וכן גם דיאנדרה קיין שסובל מפציעה חוזרת במרפק ויקבל מנוחה. קיין אמנם נכח באימון המסכם של הצהובים, אך לא לקח בו חלק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספאחיה: פרחובסקי? הכל תלוי בו

המאמן נבן ספאחיה אמר לקראת המשחק: "ההפסד מול נס ציונה היה לפני הרבה זמן, אנחנו לא צריכים לחשוב על המשחק ההוא. אנחנו מכבדים את שחקני נס ציונה, הם משחקים מעולה לאחרונה. אנו עובדים קשה הגנתית והתקפית וננסה להשיג עוד ניצחון. יש לנו פציעה קטנה של דיאנדרה קיין שלא יירשם למשחק”.

הפלייאוף: “זה מוקדם מדי לחשוב את מי נפגוש. אנחנו צריכים לחכות עד לסיום העונה הסדירה ולהתכונן כמו שצריך למי שנקבל. פרחובסקי? הוא יהיה מחוץ לרוטציה במשחק הזה, אבל הוא יוכל לשחק בפלייאוף. זה תלוי בו וגם בשחקנים אחרים. הניסיון שלי עוזר לא מעט פעמים. גם הניסיון של נוריס קול ושחקנים אחרים כמו דשון תומאס, ג'ייק כהן וג’רמי פארגו תורם לנו".

שחקני מכבי ת"א באימון (איציק בלניצקי)

"אנחנו חיים משחק אחרי משחק”, הוסיף נוריס קול. “נשחק נגד מי שנצטרך לשחק בפלייאוף, לא משנה באיזה מקום נסיים את העונה הסדירה ואת מי נקבל. לכולנו יש מטרה אחת והיא לנצח. כולנו מחוברים מאחורי המטרה שהיא הניצחון. לקחת אליפות זה תהליך, אי אפשר לדלג על שלבים. צריך לחשוב על המשחק הקרוב, לנצח ואחר כך לחשוב על המשחק הבא. האם הניסיון שלי מה-NBA תורם? בדיוק כמו שם, צריך לקחת הכל בשלבים וליהנות מהרגע. צריך לשחק באינטנסיביות גבוהה וזה יעזור לנו לשחק כיחידה אחת".