בהפועל באר שבע מתכוננים למשחק האחרון של העונה, אבל כבר נמצאים בשלב מתקדם של ההכנות לקראת פתיחת העונה הבאה. בעקבות המשחק הראשון במוקדמות ליגת האלופות, ב-10-11 ביולי, בבירת הנגב שואפים לסגור את רוב הקצוות המקצועיות עד היציאה למחנה האימונים בפולין בסוף יוני. "מצד אחד אנחנו לא מתכוונים לקבל החלטות בלחץ" אמרו בבירת הנגב, "אבל מצד שני, המטרה שלנו להגיע כמה שיותר מוכנים וסגורים מבחינה מקצועית לפתיחת הסיבוב הראשון במוקדמות ליגה האלופות. נעשה את כל המאמצים כדי שנגיע מוכנים ונתגבש לפתיחת הקמפיןן האירופי". 

הקשר היצירתי חן עזרא קיבל הצעה מהפועל באר שבע ל-3 שנים בשכר של 250 אלף יורו לעונה ושני הצדדים מאוד מעוניינים במהלך. אחת הסיבות לכך שבבאר שבע מאוד רוצים את עזרא, היא שהקשר נולד וגדל במועדון עד שעבר למחלקת הנוער של בית"ר נס טוברוק. גם הקשר עידן ורד שמוערך מאוד אצל ברק בכר, עשוי להגיע לבירת הנגב במידה וראשי בית"ר יחליטו להעמיד אותו למכירה. המטרה העיקרית של הצוות המקצועי בקיץ היא לרענן את הסגל וגם לצרף שחקנים רעבים לתארים ועידו ורד וחן עזרא בהחלט עונים על הגדרה זו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ב"ש מתכוננת למחזור הסיום

אגב, הקבוצה הקליטה היום עיבוד לשיר האליפות משנות ה-70, שביצע במקור יוסף מוסטקי. בהקלטות השתתפו הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה. השיר יוצג לראשונה בחגיגות האליפות ביום ראשון בערב.

הפועל ב"ש בהקלטת שיר האליפות (הפועל ב"ש)

“זה משחק אחרון בטרנר, רוצים לסיים אותו בצורה טובה, בטח בעונה מפרכת” אמר ברק בכר בפתח דבריו במסיבת העיתונאים שנערכה מוקדם יותר לקראת מכבי נתניה ביום שני. “משחקים נגד קבוצה שקיבלה תבוסה אז היא תבוא יותר דרוכה. נצטרך להביא את הדברים שהבאנו מול הפועל חיפה. זה לא היה מובן מאליו אחרי החגיגות, אני מצפה לראות את זה גם במשחק הבא”. 

שילוב שחקנים שלא קיבלו הזדמנות: “כל משחק אתה נמדד ונבחן, כל אימון אתה נמדד ונבחן. יש פה שחקנים ששיחקו טוב במשחק האחרון ואני מצפה שימשיכו את המגמה מהמשחק הזה. בסופו של דבר לכל אחד המשחק הזה חשוב, גם אם השגנו את המטרות, אנחנו רוצים לסים את העונה בצורה טובה בטרנר, זה חשוב”.

משחק הפרישה של אליניב ברדה: “כולנו מתרגשים, אליניב בטוח מתרגש להתפרק בטרנר אחרי עונה כזאת לעיני הקהל. יהיה מרגש, כולנו מחכים לזה”.

אליניב ברדה (איציק קדוש)

הפציעה של טוני וואקמה: “הוא אמור לעשות צילום ואנחנו אמורים לדעת היום או מחר מה התוצאות”.

הכנות לעונה הבאה: “גם קצת נחים מהעונה המתישה, ומצד שני מתחילים לעבוד לשנה הבאה. במהלך כל השנה עובדים, עכשיו נותנים קצת יותר גז כי הלחץ ירד, מחכים ליום ראשון לחגוג קצת ויום שני לסיים את העונה כמו שצריך”.

טוני וואקמה (איציק קדוש)

בלם הקבוצה לואי טאהא לקח גם הוא חלק במסע”ת וסיכם את העונה מבחינתו: “לפי דעתי עשינו השנה עונה טובה. אליפות שלישית זה לא מובן מאליו. לא פתחתי בהרבה רוטציות, משחקים באירופה ובליגה. ברק עשה את הרוטציות שלו ואנחנו מכבדים את זה. היום אחרי עונה קשה עם עליות וירידות, אנחנו שמחים על ההישג, זה הישג אדיר. כל אחד תרם את החלק שלו על הצד הטוב ביותר. לכולם מגיע קרדיט וכבוד”.

מה הוא לוקח לעונה הבאה: “אני לוקח הכל. מהאימון הראשון עד המשחק האחרון, אחרי האימונים אחרי נתניה ניקח את הדברים הטובים לשנה הבאה ונתכונן כמו שצריך”.

לואי טאהא (נעם מורנו)

משחק הפרידה של ברדה: “אליניב הוא האח הגדול שלנו, חבר של כולם ועוזר לכולם, אנחנו אוהבים אותו, וכמו שאמר ברק, כולנו מתרגשים שיקבל דקות למשחק הפרישה שלו ביום שני. אנחנו שמחים שהוא איתנו ועוזר למועדון להתקדם, ויעזור בעתיד מחוץ למגרש”.

ליגת אלופות: “אין ספק שזה החלום של המועדון ושל האוהדים. זה אתגר גדול. צריך לחגוג, לשמוח ולנוח לקראת השנה האה, אלוהים גדול, לחשוב יותר מידי קדימה זה לא טוב. נחשוב צעד צעד”.