רגע לפני שיעלה לשחק בטורניר הגדול בחייו, אנטואן גריזמן הבטיח כי יודיע על עתידו – נשאר באתלטיקו מדריד או עובר לברצלונה. גריזמן איכזב רבים היום (שלישי) כשהודיע במסיבת עיתונאים: “מצטער, אבל היום זה לא היום למסור את ההחלטה. אני יודע שהרבה מצפים לכך, אבל היום זה לא היום לכך”.

בשלב זה, קצין העיתונות של נבחרת צרפת חדל את שאלות העיתונאים שמתייחסות לעתידו של החלוץ, אך גריזמן עוד הספיק לתת הצהרה נוספת שתבהיר את המצב הקיים: “ההחלטה כבר התקבלה, אבל כמו שאמרתי כבר, זה לא הזמן ולא המקום לדבר עליה. אני מרוכז במונדיאל, זה הדבר הכי חשוב מבחינתי כרגע, אנחנו ננסה לעשות את הכי טוב שלנו כדי להגיע כמה שיותר רחוק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ההכנות בעיצומן: הנבחרות נוחתות ברוסיה

בינתיים, ברשת קאנאל פלוס הצרפתית דווח כי החלוץ שנמצא ברוסיה ביחד עם סגל צרפת לקראת המונדיאל שייפתח ביום חמישי, כבר הגיע להחלטה לפיה הוא ימשיך במדי הקולצ’ונרוס גם בעונה הקרובה. מהנבחרת של גריזמן הגיעה בשורה קצת פחות נעימה, כאשר קיליאן אמבפה נפצע באימון לאחר היתקלות עם אדיל רמי, אך החלוץ הצעיר דאג להרגיע את הרוחות: “אני בסדר, זאת רק מכה, תודה לכולם על הודעות התמיכה”.

הדאבליסטית מחזרת אחרי חלוץ נבחרת צרפת כבר זמן רב ואפילו עוררה את זעמה של אתלטיקו מדריד, שנחושה לשמור על הנכס שלה לקראת העונה הבאה. גריזמן בן ה-27 סגר עונה רביעית באתלטיקו וכבש 29 שערים ב-49 משחקים בכל המסגרות.

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>