המאבק בין ארגון שחקני הכדורסל ומנהלת הליגה נמשך. לאחר שהמנהלת החליטה היום (חמישי) לסיים את העונה באופן מיידי ללא משחקי הכרעה, במצב בו השחקנים יפתחו בשביתה בשבוע הבא שתימשך מעבר ליום רביעי, יו"ר המנהלת, שמואל פרנקל, אמר ל-ONE: "אנחנו לא חושבים שהליגה יכולה להתנהל ע"י ההסתדרות וכללי הליגה לא יכולים להקבע בבניין ההסתדרות. השחקנים חייבים להבין שאם תהיה שביתה והיא תמשך עד יום רביעי הבא, נסגור את הליגה. יש לכך אחדות דעים והסכמה מקיר לקיר".

"ראשי הקבוצות, ברגע שהסתיים החוק הרוסי, לא רוצים להמשיך איתו”, הוסיף פרנקל והמשיך: “אין להם שום סיבה לשבות, שובתים שמפרים הסכם והצד השני לא רוצה לשבת, אנחנו כל יום מדברים איתם. אנחנו מוכנים בשנה הקרובה להמשיך עם החוק הרוסי וגם ועם תשלום קנס לקבוצה שתשחק עם שישה זרים. הם רוצים עכשיו חוק רוסי לשנתיים אחרת שביתה, הם לא לקחו אותנו ברצינות, כל הדירקטורים של המנהלת תומכים בהחלטה שלנו".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלון: יש 48 שעות להגיע להסכמה

בנוגע לניר אלון ושמעון אמסלם ועל כך שיש האומרים כי הוא עובד לטובת מכבי תל אביב, השיב פרנקל: "לפני שבאו לישיבה הראשונה איתי הם (אלון ואמסלם) הלכו לשבת עם דייויד פדרמן ואמרו לו שהם מבינים שאם ישחק בשני סגלים זה יפגע בהכנסות. הם הסכימו שמי שתשחק באירופה תוכל להיות עם 6 זרים. אז להגיד שאני מגן על מכבי? הם באו לספר לי את זה והסיכמו  לזה. בחיים לא ניהלתי מו"מ כזה. כל פעם שהגענו להסכמות, ביום למחרת הם חזרו בהם ובאו בדרישות חדשות. ככה זה נמשך כבר יותר משבוע. הייתה לנו ישיבה בה הסכמנו על הכול, למחרת הם היו צרכים לבוא לחתום ופתאום באו עם עורכי הדין עם דרישות חדשות".

"אני מאמין שאם מכבי ת”א תעשה שני סגלים זה יפגע בליגה ובהכנסות, יש הסכמה של כל הדירקטוריון שזה חשוב שהם יישארו עם קבוצה אחת", הוסיף יו”ר המנהלת על ההחלטה חסרת התקדים של המועדון הצהוב.