שיואמי, ענקית הטכנולוגיה הסינית הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת המשחקים Black Shark וחשפה באירוע שהתקיים בבייג’ינג סמארטפון ראשון מסוגו, המיועד לנו, הגיימרים המכורים שלא מוכנים לוותר על היכולת לשחק גם בטלפון הסלולרי, וברמה הכי גבוהה שיש, עם הנוחות המקסימלית.

המכשיר יגיע עם מסך של 5.99 אינץ’, כמובן ברזולציית +FullHD ביחס צפיה 18:9, וטכנולוגיית MEMC (פיצוי תנועה חכמה), שאמורה להבטיח איכות וידאו חלקה תוך כדי המשחק. המעבר הוא Sanapdragon 845, ואם אתם דואגים מהתחממות המכשיר לאחר זמן ממושך של משחק, תוכלו למצוא בו מערכת קירור רב שכבתית, המסוגלת לטענת החברה לקרר את חלקו הפנימי של המכשיר בעד 8 מעלות.

מערכת ההפעלה איתה יגיע המשחק היא אנדרואיד 8, והוא יהיה מצויד בשתי מצלמות מאחורה (12 ו-20 מגה פיקסל) ומצלמת סלפי בחזית של 20 מגה פיקסל. הגירסא הבסיסית תשלב זיכרון עבודה בנפח 6GB RAM ונפח אחסון של 64GB, והדגם החזק יותר יגיע עם  8GB RAM ונפח אחסון 128GB. בנוסף, הוא יכלול סוללה בקיבולת 4,000mAh.

כדי שתוכלו לקבל חוויה שלמה, הציגה שיואמי גם בקר משחקים המשתלב בחלקו הקדמי של המכשיר ופועל באמצעות Bluetooth. בנוסף, המכשיר כולל יכולות אודיו מרשימות הכוללות רמקולים סטריאופוניים ואפשרות להשתמש במיקרופון עבור צ’אט אודיו עם שחקנים אחרים. אין ספק שהמחיר הוא הדבר המפתיע ביותר, שכן הגירסא הבסיסית תימכר בסין ב-477 דולר, בעוד הגירסא המתקדמת ב-557. מה שבטוח, אנחנו נעקוב אחר הביקורות.

.