כמו שכבר דיווחנו לכם בעבר, המשחק הבא בסדרת Tomb Raider צפוי לצאת כבר בחודש ספטמבר הקרוב, וכל מי שהתגעגע לצאת להרפתקאות עם לארה קרופט בוודאי התרגש בסוף השבוע האחרון בו חברת המשחקים  Square Enix טריילר מרשים במיוחד, שחושף בפנינו את האווירה של המשחק שנראית אפלה מתמיד ואת כל האתגרים והמשימות שיעמדו בפני לארה וכמובן בפניכם השחקנים, בכותר החדש.

ואם זה לא מספיק מרגש אתכם, נחשפו גם מהדורות הספיישל שיציע Shadow Of The Tomb Raider, כשבין המהדורות המיוחדת ניתן למצוא את מהדורת ה-Delux שתכלול את פס הקול הרשמי, נשק, תלבושות וגישה מוקדמת כ-48 שעות לפני ההשקה הרשמית. המהדורה הזאת תעלה כ-70 דולר. למי שזה לא מספק אותו ישנה המהדורה בעלת השם המבטיח Croft, שתכלול בנוסף גם את ה -Season Pass שיכלול גם כמה משימות צד ואתגרים נוספים, והגירסא הזאת תעלה 90 דולר.

אבל גולת הכותרת היא ללא ספק מהדורת ה-Ultimate שתעלה 200 דולר, ותכלול כמובן את כל התוכן של מהדורת ה-Croft אך בנוסף גם פותחן בקבוקים בצורת גרזן הטיפוס של לארה ופסלון של לארה עצמה. על פי הטריילר שנראה אפל במיוחד ועם גרפיקה מבטיחה, אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשחק במשחק החדש. באיזו גירסא אתם תבחרו?