רק לפני מספר ימים דיווחנו לכם שבחנות של סוני דלפו פרטים על PES 2019, והיום (רביעי), קונאמי החליטה לחשוף את הפרטים המלאים של מה שהיא מגדירה “משחק הכדורגל המסעיר ביותר בכל הזמנים”, PES 2019, ושיחררה טריילר רשמי ומלא. המשחק שישוחרר ב-30 באוגוסט יהיה זמין ל-PS4, Xbox One ו-PC. לא נשקר לכם – אנחנו התרגשנו.

קונאמי מבטיחה שבמשחק יהיו יותר רשיונות לשמות הרשמיים של הליגות ושל הקבוצות מאי פעם, אצטדיונים חדשים, ואגדות חדשות שיצטרפו למשחק. פיליפה קוטיניו, הרכש היקר בתולדות ברצלונה יהיה זה שיזכה להיות על העטיפה, וכפי שכבר דיווחנו לכם בשבוע שעבר, דייויד בקהאם יככב על האריזה של גירסאת האגדות המיוחדת.

מה עוד מחכה לנו? משחקיות ברמה שלא ראינו קודם, כולל תנועות שמותאמות לסגנון המשחק של כל שחקן והסטייל הייחודי שלו. לכבוש שער תהפוך למשימה יותר מאתגרת אך גם יותר מספקת, זאת בזכות טכניקת הבעיטה ותנועת הכדור שיהפכו למציאותיות מאי פעם, ואחרי שכבר כבשתם, תוכלו להנות משלל החגיגות החדשות שנוספו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בטריילר: פרו אבולושן 2019 נחשף

מה עוד מחכה לנו? גרפיקה טובה מאי פעם, שינויים מרחיקי לכת ב-myClub עם שחקנים טובים מאי פעם ואגדות עבר שיוכלו להיכנס לסגל שתבנו. “קונאמי הקשיבה לקהל והכניסה את השינויים שהמעריצים של המשחק ביקשו, כדי להפוך את המשחק לטוב ביותר אי פעם בסדרה”, אמר יונאס ליגארד, מנהל בכיר בקונאמי והוסיף: “אנחנו מאמינים בכח של הכדורגל וזה יהיה המשחק הכי עוצמתי שהוצאנו לשוק, עם גרפיקת 4K ומשחקיות שתעורר את המשחק לחיים בבית הפרטי שלכם”. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.