אחרי שדיווחנו לכם על מסיבת העיתונאים של מייקרוסופט בתערוכת ה-E3, הגיע הזמן לדבר על האירוע של חברה חשובה נוספת בתעשייה, Ubisoft הצרפתית, שערכה גם היא את האירוע השנתי והנוצץ שלה בטקס וסיפקה כמה הכרזות מרתקות.

Assassin’s Creed Odyssey

שנה בלבד לאחר המשחק הקודם בסדרה, חשפו ביוביסופט את המשחק החדש שהולך להתקיים הפעם ביוון העתיקה. המשחק יציג נשקים חדשים וחזקים מאי פעם, כולל החנית של ליאונידס מלך ספרטה, ומערכת שיחות אותה יציג הפילוסוף סוקרטס. בחברה חשפו בטקס סרטון משחקיות שלם עם העולם המדהים של יוון העתיקה. המשחק ייצא לשוק ב-5 באוקוטובר.


Skull & Bones

טריילר חדש ומושקע למשחק הפיראטים שיתקיים באוקיינוס ההודי, כשהטריילר הציג חלק מהמכניקות השונות שהמשחק יספק. המשחק יספק לנו קרבות פירטים שהזכירו למשצמשים רבים את Assassin’s Creed 4: Black Flag, ויאפשר משחק רב משתתפים עם חברים, שיוכלו לשתף איתכם פעולה, או, כמו פיראטיים טובים, גם לבגוד בכם.

Trials Rising

המשחק הבא בסדרת משחקי המרוצים של החברה הגיע, והוא נראה פסיכי בדיוק כמו שהיינו מצפים. המשחק יזכה לגרסאת בטא סגורה לפני הגירסא המלאה שתצא בפברואר 2019 לקונסולות האקס בוקס, הפלייסטיישן 4, המחשב האישי והפעם גם ל-Nintendo Switch.

Rainbow Six: Siege

שלושה אירועי Esports של המשחק המצליח הוכרזו בתערוכה, והם יתקיימו במהלך השנה בפאריס, ברזיל ומונטריאול, ועל פי הנתון שהוצג שמספר על מעל 35 מיליון שחקנים בשנה האחרונה, נראה שיהיו לתחרויות האלה קהל גדול. ביוביסופט גם הציגו טריילר לסרט דוקומנטרי שהם יצרו על הקהילה שמשחקת במשחק, והוא ייצא באוגוסט השנה.