מהראן ראדי הוא ללא ספק הרכש המעניין והמסקרן ביותר של בני סכנין בקיץ האחרון. למרות גילו המתקדם ואחרי שזכה בשש אליפויות רצופות, ראדי הכניס גם בבני סכנין מענק אליפות.

“התעסקנו מספיק בבאר שבע, מיעוט בדקות משחק זה מה שגרם לי לעזוב”, סיפר ראדי. “אולי גם הדרך שהייתה, זה השפיע על המשפחה, גם בהצלחות הייתה הרגשה של מיצוי וקשיים למשפחה. זו החלטה מקצועית, אני מאחל להם הצלחה. מאחל להם להמשיך בדרך שלהם”.

עוד אמר ראדי: “הייתי בשני מועדונים גדולים, לפני שהגעתי למכבי תל אביב עשר שנים הם לא זכו באליפות. רצו קבוצה שהאוהדים רוצים לראות, בגלל חוסר הציפיות לקחנו אליפות וזה נמשך. גם בבאר שבע היה תהליך של התקדמות. אף פעם לא הגדרתי יעד כאליפות או גביע. אני אוהב לנצח כל הזמן".  

מהראן ראדי. חולם על אליפות נוספת (אחמד מוררה)

האם לדעתו גילו המתקדם גרם לכך שב"ש לא נלחמה עליו: “הגיל לא היווה בעיה, חתמתי בגיל 33 בהפועל באר שבע. בגיל הזה אתה בדרך לפנסיה, הוכחתי שהגיל זה רק מספר. אין אכזבה, הרגשתי שאני חייב לעבור למקום שאיהנה בו יותר מכדורגל. זו הייתה החלטה משותפת. בכל פעם שאני מגיע להחלטה, יש לי מכלול של דברים שעוזרים לי לקבל אותה. סכנין ענתה לכל הדרישות. קובי רפואה מאוד רצה אותי, אבל בעל המאה הוא בעל הדעה, אני נמצא במקום שמאוד רצו אותי. אני שולל על הסף את הנושא של לסיים את הקריירה בכבוד, באתי לעבוד. אנחנו רוצים להחזיר את הקהל של סכנין, צריך לפעול גם על החיבור לקהל. בכדורגל התוצאה זה מה שקובע. אנחנו רוצים להציג כדורגל טוב כדי שהקהל יחזור”. 

על כך שבשנה שעברה היו לא מעט בעיות בסכנין בחדר ההלבשה: “לכל אחד בסכנין יש מה לתרום, האישיות של האנשים במועדון משפיעה על מה שיקרה במגרש. חדר הלבשה בריא יכול לסייע. אני לא מגדיר את סכנין כמועדון עם לחץ, אני מאמין בבני בן זקן. הוא לקח את בית"ר ירושלים עם תקציב נמוך, הם שיחקו לפרקים הכי יפה בארץ”.

אימון בני סכנין (אחמד מוררה)

על מוגרבי שנשאר: “הוא אחד השחקנים הדומיננטיים. אני מאמין שהסיפור מאחוריו. לי אישית הוא חשוב מאוד. אלונה ברקת איחלה לי הצלחה, אני אוהד שלהם עד שיגיעו לליגת האלופות”.

שחקן הרכש מקטמון אקפביו אמר: “כל שחקן רוצה להשתדרג בקריירה, קטמון נתנה לי צ'אנס ולקחתי אותו בשתי ידיים. אני מעריך את זה, אני מקווה שאצליח יותר מאשר בשנה שעברה”.