בעירוני קריית שמונה ממשיכים בהכנות לקראת פתיחת העונה ולאחר שקיימה מחנה אימונים של שבוע בקיסריה ושני משחקי אימון במהלכו (1:1 מול רעננה ו-3:3 מול הפועל חיפה) תצא מחר (חמישי) הקבוצה למחנה האימון המרכזי שלה, שיתקיים במתחם היוקרתי “אקס-ויוניק” בסלובקיה, מקום בו רצתה הקבוצה לקיים את מחנה האימונים אשתקד אך לא הצליחה לתפוס תאריך פנוי.

הקבוצה תקיים שלושה משחקים במהלך המחנה: ביום שבת מול ניטרה הסלובקית, ביום שלישי מול סיופוק מהליגה ההונגרית השנייה וביום שישי מול גירמוט, גם היא מהליגה ההונגרית השנייה.

במהלך מחנה האימונים ימשיך מאמן הקבוצה חיים סילבס לבחון את הסגל הקיים. לקריה חמישה זרים בסגל ומקום לזר נוסף, ולא מן הנמנע כי בסופו של דבר יצורף בלם נוסף. מבחינת החוליה הקדמית, קיימת לפי שעה שביעות רצון מהיכולת אך החלטה סופית באשר לסגירת הסגל או צירוף של שחקן נוסף תהיה על פי היכולת במחנה האימונים.

איזי שרצקי. יהיה דומיננטי (איתי כהן)

סילבס התייחס ליציאה למחנה האימונים: "לאחר שבועיים של אימונים אינטנסיביים אנחנו יוצאים להשלים את הבסיס החברתי והמקצועי שהקבוצה תהיה בנויה עליו לאורך כל העונה. יש המשכיות מהעונה הקודמת, מה שמזרז את ההכנות ועוזר לכולם. יש לנו קבוצה מוכשרת ומגוונת מכל הבחינות ואנחנו מלאי שאיפות. נעבוד על החיבורים חזק במטרה לחזור קבוצה טובה יותר ומוכנה לנצח”. 

הבעלים איזי שרצקי ילווה את הקבוצה כמנהגו במהלך המחנה ויצפה מקרוב בהתנהלות ובתפקוד של הסגל. כפי שכבר הצהיר, שרצקי מעוניין להיות מעורב יותר העונה לאחר שאשתקד נעדר מרוב משחקי הקבוצה בשל מצבו הבריאותי.

שחקן במועדון הצפוני סיפר על ההיערכות עד כה: "יש חומר טוב ורעב להצליח, נראה שהשנה יש יותר איזון בין הוותיקים לצעירים ושיהיה אפשר לעשות את הדברים בצורה טובה יותר".