מכבי נתניה ערכה הערב (רביעי) משחק אימון ראשון במחנה האימונים שלה בטלקי בהונגריה, כאשר ניצחה 0:2 את סלגדי ההונגרית משערים של ערן לוי ויונס מלדה. ביום שבת תתמודד הקבוצה של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מול DVTK וביום שלישי תפגוש את ואשאש.

אחרי מחצית מאופסת, הקפטן של מכבי נתניה, לוי, כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-58 אחרי עבירה ברחבה על חגי גולדנברג. בדקה ה-77 היה זה מלדה, שנכנס למשחק במחצית וכבש את השער שחתם את תוצאת המשחק. "היה משחק אימון טוב", סיכם שי ברדה לאחר המשחק: "בחנו כל מיני אופציות ומערכים. ממשיכים לעבוד קשה עם הפנים קדימה". 

דיא סבע. בנתניה יחכו להצעה טובה מחו"ל (אחמד מוררה)

דיא סבע, שממתין להצעה לעבור לחו"ל, לא שותף במשחק בהחלטה משותפת עמו ובמטרה שלא לסכנו. כזכור, כפי שפורסם ב-ONE על השחקן נדחו כבר שתי הצעות מסין, שם חלון ההעברות יסתיים בסוף השבוע, ומקאזאן הרוסית. כעת, סבע מחכה להזדמנות הבאה להתקדם, בתקווה שתהיה זו הצעה שתספק את נתניה, שכידוע דורשת שני מיליון יורו. מי שעוד נעדרו מהמשחק הם דידייה קוגבניה ודודי תירם הפצועים שאמורים לשוב בשבוע הבא, כאשר מי שחזרו לשחק היו ויקי כחלון ועלי מוחמד.

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, חגי גולדנברג, טים הויבך, ברנקו ורגוץ', ג'ונתן בורנשטיין, ניקו אולסק, אלעד שחף, אביב אברהם, סם וורנר, ערן לוי ושובל גוזלן. 
כן שותפו: גולן אלקסלסי, דולב אזולאי, ג'ייק רוזנסקי, יונס מלדה, דודי טוויטו, יניב בריק, ויקי כחלון, עלי מוחמד ונפתלי בלאי.

עלי מוחמד. חזר לפעילות (רדאד ג'בארה)