במכבי חיפה די התקשו “לאכול” את תוצאת המשחק אתמול (רביעי) מול הקבוצה ההולנדית בארלו, 2:15. מצד אחד, מדובר ביריבה חובבנית מהליגה הכי נמוכה בהולנד, ששווה ביכולתה ליכולת של קבוצה מליגת מקומות העבודה במקרה הטוב. מצד שני, היה זה רק משחק אימון ראשון כדי להכניס את השחקנים לעניינים.

במשחק עצמו שותפו כל שחקני הסגל, להוציא את עמית זנטי שלא עשה את ההכנה והצטרף ברגע האחרון למחנה. בחיפה הודפים את הטענות שלא היה מקום לקיים משחק מול יריבה כל כך נחותה: "בהולנד ובבלגיה נהוג לשחק מול יריבות כאלה במשחק האימון הראשון. בישראל לא יעשו דבר כזה כי זה לא נהוג, מה שחשוב זה שכל השחקנים קיבלו דקות משחק”.

“גם נגד קונוסים קשה להבקיע 15 שערים. אנחנו מתקדמים מהקל לכבד וברור שהמבחן שלנו במחנה יהיה במשחקים הבאים שיהיו מול יריבות קשות יותר דוגמת ספרטה רוטרדם. המטרה היא להגביר את הקצב תוך כדי תנועה, היו כמה דברים טובים ובכלל זה הצבתו של קאיו מתחת לחוץ".

קאיו. מרוצים מהצבתו (עמית מצפה)

בשלב זה, נראה שהמגמה היא להמשיך ולתת לרמי גרשון את חולצת ההרכב הראשון בעמדת המגן השמאלי. סאן מנחם מתורגל כקשר זו הפעם השנייה ברציפות. שלומי אזולאי תופס את הפיקוד בקישור וכרגע לפחות לא ברור מי יהיו צמד הבלמים הראשון. כמו כן, הירוקים לא אמרו את המילה האחרונה לגבי רכש ומחכים לצירוף קשר אחורי ועידן ורד.