בני סכנין, תחת הדרכתו של המאמן החדש בני בן זקן, קיימה אחר הצהריים (חמישי) את ניסוי הכלים הראשון שלה לעונה הקרובה בליגת העל, כאשר גברה על הפועל איכסל 3:4 משערים של סארי פלאח, ג'ורדן פושה, ישראל זגורי ואמיר חלאילה. אחרי משחק האימון, ג’ורג’ אקפביו חתם בקבוצה לעונה אחת עם אופציה לעוד שתי עונות באמצעות סוכנו דודי עוזיאל.

אקפביו הניגרי בן ה-25, ששיחק בהפועל קטמון וכבש 13 שערים בליגה הלאומית בשנתיים, שיחק לפני כן כבש 30 שערים בסך הכל במלטיאספור הטורקית ובדרום אפריקה, במדי צ’יפה יונייטד, אייאקס קייפטאון וסטלנבוס. סעיף השחרור של אקפביו, שהיה מצוין במשחק מול איכסל, עומד על כ-300 אלף יורו.

ג'ורג אקפביו חוגג (אורן בן חקון)

עתה, לסכנין יש מצבת חלוצים ארוכה, שכוללת לא מעט שחקנים דוגמת שלומי אזולאי, פיראס מוגרבי, מוחמד כליבאת, פושה, אמיר חלאילה, אוסאמה חלאילה, אקפביו ומחמוד בדארנה, מה שמעלה את השאלה האם נחוץ להביא את מוחמד גדיר לקבוצה או להתרכז קודם בהבאת מגן שמאלי וקשר אחורי. הקבוצה תצא בשבוע הבא למחנה אימונים בפולין, שם תקיים שלושה משחקי אימון.

אלבן פנישי (באדיבות בני סכנין)

בתוך כך, אלבן פנישי, שחתם לשנתיים והגיע למעשה במקומו של אברהם פאס, שתלה את הנעליים, דיבר לרגל חתימתו בבני סכנין. “שיחקתי עם מונאס דאבור בשווייץ, דיברתי איתו הרבה על סכנין וישראל. הוא אמר הרבה דברים טובים והמליץ לי להגיע. אני שמח להיות פה”.