בית”ר ירושלים פתחה בצורה מעט מגמגמת את עונת 2018/19, כאשר במשחק הרשמי הראשון שלה רשמה הערב (חמישי) 0:0 מאכזב בגיאורגיה מול צ’יחורה סצ’חרה בסיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית.

על פי דיווח שעלה בדף הפייסבוק ULTRAS-TIFO, אוהדי בית”ר התקוטטו בסיום המשחק עם חברי האולטראס של דינאמו טביליסי. על פי הדיווח, אוהדי דינמו תקפו שלושה אוהדים חברי לה פמיליה וגם גנבו להם את החולצות, כשאחד מאותם חברי אולטראס גם הציג אותם לראווה בדף שלו. אוהדי בית”ר שנכחו במקום סיפרו כי “יש פצועים קל משני הצדדים, השוטרים תמכו בהם ונתנו מכות לאוהדי בית”ר. באו לעצור רק אותנו, רבו רק איתנו ולא התייחסו אל אוהדי דינמו בכלל”.

חולצת לה פמיליה שנלקחה (מערכת ONE)
אוהדי בית"ר בטביליסי

והיה לנו גם משחק. "פתחנו את המשחק בצורה פושרת מאוד”, הודה המאמן החדש של בית”ר גיא לוזון. “היו הרבה מאוד פערים בין קו ההגנה לקו ההתקפה והקבוצה הגאורגית ניצלה את זה כדי לשלוט במרכז השדה, ולהיות טיפה יותר מסוכנים. במחצית השנייה היה סוג של שיפור”.

אוהדי בית"ר בטביליסי

עוד הוסיף: “היינו טיפה יותר מסוכנים, יותר קומפקטיים והשתלטנו להם על מרכז השדה. היו לנו את ההזדמנויות לגמור ולהכריע את המשחק. לא עשינו את זה, וכדי לעבור אותם בשבוע הבא נצטרך להשתפר ברמת המשחק, להשתפר ברמת הארגון וכמובן להבקיע".