לאחר שיצאה לפגרת הנבחרות עם נקודה אחת בלבד בשני משחקי ליגה, בני יהודה תנסה לשוב מהפגרה עם ניצחון ראשון העונה, כאשר תפגוש את מכבי חיפה ביום ראשון (20:30) באצטדיון המושבה, במסגרת המחזור השלישי בליגת העל.

מי שלא יהיה בסגל הכתומים הוא שי מזור שנפצע במהלך השבוע האחרון. איסמאילה סורו שנפצע באותו האימון בברכו נמצא בספק גדול למשחק, כאשר ביומיים הקרובים הקשר מחוף השנהב ינסה לעבור מבחני כשירות במטרה לעמוד לרשותו של יוסי אבוקסיס. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: מחצית ראשונה מעולה שלנו

״אני חושב שהתאמנו טוב ונחנו”, ציין אבוקסיס לקראת המשחק. “לקחנו מהמשחק האחרון הרבה דברים טובים. זה היה אחד המשחקים הכי טובים שלנו בשנתיים האלה שאני פה בבני יהודה, חוץ מכיבוש שערים שבו זה היה אחד המשחקים עם הכי הרבה החמצות במחצית אחת, ראיתי את כל מה שרציתי כמאמן במשחק הזה. אנחנו צריכים לשפר כמה דברים כי הייתה לנו ירידה בעיקר מנטלית וצריך לדעת להרים את הראש, אנחנו מנסים לדבר וללמוד מזה.

עוד הוסיף: “אנחנו חוזרים לליגה למשחק קשה מול מכבי חיפה, אנחנו יודעים שיהיה קשה מאוד אבל מאמינים מאוד בעצמנו. מכבי חיפה בהשוואה לסגל שלהם הם תמיד חזקים וקשה לשחק מולם, לא רק מכבי חיפה, כל משחק בליגה השנה קשה. יש משחקים שדקות טובות אתה יכול להכריע את המשחק ובדקות לא טובות אתה נופל, אז מול מכבי חיפה עם כל כך הרבה שחקנים מסוכנים, צריכים להיות מרוכזים לאורך כל המשחק”.

יוסי אבוקסיס (שחר גרוס)יוסי אבוקסיס (שחר גרוס)

התוספת של קרלוס קוויאר לקבוצה: ״דיברנו עליו עוד בפתיחת העונה וברגע שהשתחרר מבית״ר ירושלים הייתה אופציה מאוד חשובה מבחינתנו, שמחים שהוא הגיע אלינו, הוא שחקן עם המון ניסיון שמקרין על האחרים. חיזוק נוסף? אנחנו עדיין מנסים לצרף חלוץ, אנחנו עובדים על זה ומנסים למצוא מישהו שיתאים מבחינה כלכלית ומקצועית וזה לא קל. אבל עושים הכל על מנת להביא חלוץ עד יום שני”.

בתוך כך, סטיבן אלפרד שהתאמן עם הקבוצה בשבועות האחרונים, לא יוחתם בקבוצה לאחר שלא הצליח להרשים. עד לסיום חלון ההעברות, ינסו עדיין במועדון למצוא חלוץ 9 שיחזק את הסגל.