מכבי חיפה אמנם טרם הודיעה לאוהד לויטה על החלטתה לשחררו מהסגל אחרי שגיא חיימוב הגיע מהפועל באר שבע, אבל בקבוצה מספרים שמאחורי הקלעים החלטה על שחרורו של השוער כבר התקבלה וההודעה טרם נמסרה רק בגלל שלויטה היה עסוק בשבוע האחרון בהולדת בנו וכי יש כוונה לעדכנו בזמן הקרוב.

במועדון משוכנעים שניתן יהיה לסייע ללויטה למצוא קבוצה בליגת העל: "לויטה שוער לגטימי בליגת העל ואין סיבה שלא ימצא קבוצה אחרת", אמרו במועדון. יכולתו הטובה של עומרי גלזר במשחק מול הפועל חדרה לא הותירה ספק באשר לפוטנציאל שיש לשוער.

גיא חיימוב. לויטה נאלץ לפנות מקום (איציק קדוש)גיא חיימוב. לויטה נאלץ לפנות מקום (איציק קדוש)

מי שאימן את גלזר ודאג לפני שנתיים להביא אותו מהפועל רעננה היה מאמן השוערים גיורא אנטמן, שמרגע שעזב את חיפה חלה ירידה דרסטית ביכולתו של השוער: "אין ספק זו תחושה לא נעימה בכלל ללויטה וגלזר בעקבות כל הסיטואציה אליה הם נקלעו. יש איזו מחויבות כלפי גלזר ברגע שהחתימו אותו למספר שנים ואני בטוח שגלזר יידע להתעשת, להתרומם ולייצר אנרגיה חדשה כדי לחזור לקדמת הבמה", אמר אנטמן.

עומרי גלזר (איציק בלניצקי)עומרי גלזר (איציק בלניצקי)

בחיפה יחכו לתוצאת המשחק ביום ראשון בין מכבי נתניה לבני סכנין, כאשר כל תוצאה פרט לניצחון של נתניה תעלה את הירוקים לחצי גמר גביע הטוטו. עד לפתיחת הליגה בעוד שבועיים לא מצפה לקבוצה משחק רשמי והיא מקווה להשתחרר מהחוזים של קלאוס, קאיו וכנראה גם אטיין ריינן, שעשוי לחזור ולשחק בהולנד.

קלאוס (אחמד מוררה)קלאוס (אחמד מוררה)

נושא עידן ורד כבר אינו תלוי במועדון אלא ברוכש המיועד של בית"ר ירושלים משה חוגג, אם וכאשר ירכוש את הקבוצה מהבירה, כאשר אם לא ירכוש את בית”ר, קיימת סבירות גבוהה שוורד יעבור לכרמל. גם המועמדות של אופיר דוידזאדה עדיין לא ירדה מהפרק, אם כי לגביו יש עדיין התלבטות בצוות המקצועי של המועדון. 

עידן ורד. העסקה תלויה במשה חוגג (נעם מורנו)עידן ורד. העסקה תלויה במשה חוגג (נעם מורנו)