הפועל תל אביב, ששחררה בתחילת השבוע את הבלם הליטאי אדבינאס גירדבאיניס, כבר מצאה לו מחליף. אולריש מלקה, בלם נבחרת חוף השנהב עד גיל 20 שמשחק באקנאס מהליגה הפינית השנייה, מגיע לאדומים, כפי שנחשף ב-ONE.

מלקה מצטרף בהשאלה לעונה עם אופציה לעונה נוספת, כך הודיעה היום (שישי) הקבוצה הפינית. הפועל ת"א צפויה לשלם תמורת השאלתו כ-80 אלף דולר עם אופציה לרכישה של כ-40 אלף דולר. הבלם אמור להמריא לישראל בקרוב ולעבור בדיקות רפואיות לפני החתימה כמובן. עם זאת, הפועל ת"א טרם הודיעה זאת רשמית מצדה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האחים ניסנוב בהשקת חנות חדשה

מלקה הוא בדיוק פרופיל השחקן שהפועל ת"א חיפשה בשבוע האחרון במקום בלם נבחרת ליטא - שחקן צעיר (19) בעל פוטנציאל גבוה ובעלות לא גבוהה. הוא יצטרף למצבת הבלמים של האדומים שכוללת כרגע רק את אדי גוטליב ורז שלמה, כאשר אוראל דגני ייעדר לפחות בשלושת השבועות הקרובים.

אוראל דגני (עמרי שטיין)אוראל דגני (עמרי שטיין)

הבלם, שהגיע בחודש אפריל האחרון לאירופה מסוסייאטה אומניספורטס דה לארמה מחוף השנהב, רשם 15 הופעות במדי אקנאס, קבוצתו לשעבר של פול אדגר, אקס בית"ר ירושלים והפועל ראשון לציון. לפני פחות משלושה שבועות הוא כבש שער בכורה בפינלנד. בנבחרת חוף השנהב U20 הוא רשם 10 הופעות כקפטן.