המוות הטרגי של טיילר האניקאט, שחקן חימקי מוסקבה ועירוני נס ציונה בעבר, ממשיך להסעיר את התקשורת בארצות הברית ואחרי שבדיווחים הראשונים דווח כי הוא מת במהלך קרב יריות עם שוטרים, היום (ראשון) פורסם כי ככל הנראה האניקאט שם קץ לחייו.

כזכור, המקרה החל משיחת טלפון שהרימה אמו למשטרה אתמול (שבת) ב-5:10 לפנות בוקר, בה טענה כי בנה מתנהג בצורה מוזרה. שוטרים הגיעו לאזור ולפתע האניקאט פתח בירי. השוטרים עצמם הגיבו בירי. לאחר מכן דווח כי האניקאט מת. היום דווח כי ככל הנראה האניקאט שם קץ לחייו, וכן נטען כי הוא התנהג בצורה מוזרה בתקופה האחרונה.

מי שאימן את האניקאט בתיכון, בורט אסקוטו, והיה קרוב מאוד לשחקן, סיפר ללוס אנג'לס טיימס שאמא של האניקאט התקשרה אליו בשעה מוקדמת בשבת בבוקר ואמרה לו שבנה התאבד. "היו לו קצת בעיות, אבל הוא היה ילד נהדר", אמר אסקוטו, "ממה שאני יודע, הוא ירה בעצמו".

עוד הוסיף מאמנו לשעבר: "היה נראה שמשהו הטריד אותו. הרגשתי שהוא לא בנוי ללכת לכלא, אבל מצד שני אני גם לא חושב שהוא בנאדם שהיה מתאבד. זה קשה לילד מלוס אנג'לס לעבור לרוסיה בלי לדעת את השפה ולהכיר את הסביבה. היה לו קשה להסתגל. אני אמרתי לו תמיד שהוא צריך לצאת יותר ולהכיר אנשים. הוא היה אמור לחתום על חוזה חדש ברוסיה או בישראל".

כזכור, טיילר האניקאט שיחק ב-2013/14 בנס ציונה במשך עונה אחת והרשים מאוד, כאשר מיד לאחר אותה עונה הוא עזב לחימקי מוסקבה בחוזה לשנתיים. אחרי שתי העונות הללו, הוא הגיע לאנדולו אפס ובעונה שעברה חזר למוסקבה.