מכבי רחובות ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הקרובה והבוקר (ראשון) היא הודיעה על החתמה שמעידה על כוונותיה לקראת העונה הבאה בליגה הלאומית, כאשר דודו שמריז חתם במועדון, כך נודע ל-ONE לראשונה.

שמריז (27, 1.94), שהעמיד ממוצעים של 11.2 נקודות, 1.7 כדורים חוזרים ואסיסט למשחק, הולך למעשה בעקבות מאמנו רועי חגאי יחד עמו רשם הישגים נאים בעונה שעברה במכבי קריית גת והיה שותף להעפלת הקבוצה לגמר הפלייאוף, שם נכנעו בסדרת הגמר 3:0 להפועל באר שבע.

דודו שמריז חוסם את רועי הובר. בעונה הבאה ברחובות (מרטין גוטדאמק)

הגארד אמר עם חתימתו: "חתמתי על החוזה החדש במשפחת רחובות ואני רוצה להגיד תודה להנהלה, לרועי, למאורי, כל מי שהיה לו יד בדבר, אני מתרגש מאוד מהעונה החדשה ולהכיר את האוהדים. שיהיה לנו בהצלחה ובעזרת השם נעלה ליגה". המועדון מסר: "ההנהלה מאמינה שדודו יהיה בורג חשוב ומרכזי במערכת לקראת העונה הבאה".

כמו כן, שמריז חובר גם לעידן פז ששיחק איתו בקריית גת וגם לגור פורת שימשיך לעונה רביעית ברחובות. בנוסף, ל-ONE נודע לראשונה כי הפורוורד המצטיין מרקוס רלפורד במגעים מתקדמים לחוזה לעונה נוספת בקבוצה. הפורוורד בן ה-29 העמיד ממוצעים נהדרים של 18.8 נקודות, 6.8 כדורים חוזרים ו-2.8 אסיסטים בעונה שעברה.

גיא לביא חתם במכבי חיפה, גל חלמיש הצטרף למכבי רעננה

המאמן של הקבוצה מהשרון בעונה החולפת שקיבל את המושכות להחזיר את הירוקים לליגת ווינר סל בעונה הבאה, ממשיך לבסס את הסגל שהוא בונה על שחקנים שהוא מכיר, אחרי סמואל גיבנס, גם גיא לביא (26, 1.88) ששיחק בעונה שעברה תחת פלג ברעננה חתם לעונה בשורות הקבוצה מכרמל.

ברק פלג (עמרי שטיין)

לביא הופיע ב-28 משחקים בעונה החולפת ורשם ממוצעים נאים של 11.4 נקודות, 5.8 אסיסטים (דורג שלישי בליגה הלאומית), 3.4 כדורים חוזרים, ו -2.6 חטיפות (שלישי במדד זה) ב-26.4 דקות בממוצע. "גיא הוא שחקן מגוון שתמיד נותן 100% לקבוצה", אמר פלג על הרכש החדש. "הוא לוחם והוא משחק בעוצמה גבוהה – בדיוק כמו שאני אוהב. הוא אחד המוסרים הטובים ביותר בליגה בשלוש השנים האחרונות".

ומההוא שעזב, לזה שמצטרף. גל חלמיש סגר באופן רשמי במכבי רעננה. הפורוורד (27, 1.96) שיחק בשלוש העונות האחרונות באליצור קריית אתא, כשבעונה האחרונה העמיד במדיה ממוצעים של 5.4 נקודות, 3 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים.