אליצור נתניה עלתה בתום עונה מרתקת לליגה הלאומית בכדורסל, אבל מי שלא ימשיך במדיה בעונת 2018/19 בליגת המשנה הוא מתן נאור, אשר לא ימשיך בסגל של היהלומים, כך נודע היום (שלישי) ל-ONE לראשונה.

בתחילת העונה הקודמת, אחרי שעזב את הפועל תל אביב לאחר 10 עונות, מתן נאור קיווה לקבל חוזה מקבוצה בליגה הלאומית. לאחר שאלו נרתעו מהדרישות המוגזמות שלו, כפי שחשפנו כאן ב-ONE, הוא בחר לחתום בשורות אליצור נתניה מהליגה הארצית. נאור בן ה-37, משמש בימים אלו גם כתזונאי קליני.

עידן פלדה (חגי ניזרי)

עדיין באליצור נתניה, כפי שפורסם ב-ONE בתום העונה בארצית, המאמן עידן פלדה ימשיך על הקווים ויחזור לליגה הלאומית אותה הוא מכיר מקרוב. כזכור, פלדה כבר הוביל את מכבי באר יעקב בעונת 2010/11 לגמר הפלייאוף שם הפסיד ללא אחרת מהפועל תל אביב במדיה שיחק נאור, שחקנו בעונה האחרונה.

נתניה צפויה להעמיד תקציב ראוי לליגת המשנה בעונה הקרובה כשהמטרה הראשונית תהיה הגעה לפלייאוף. יחד עם זאת, במועדון טרם מסמנים את המטרות בכללן. גל איתן חתום לעונה הקרובה, לירן מורן, רז אדם וגם אלירן גואטה הוותיק מסמלי המועדון הגדולים.

הפועל רמת גן: אילייה אילייב חתם לעונה נוספת

האורדונים הודיעו על ההחתמה הראשונה שלהם לעונה הבאה. אילייב (25, 1.95) העמיד ממוצעים של 10.1 נקודות ו-3 ריבאונדים ב-25 דקות למשחק בעונתו הראשונה וסייע למועדון להגיע לחצי גמר פלייאוף הלאומית.

מתן חרוש (מרטין גוטדאמק)

יו״ר הקבוצה נמרוד כהן אמר: ״איליה הגיע אלינו בתחילת העונה שעברה, הראה ניצוצות מהרגע הראשון, וככל שהעונה התקדמה, הלך ומיצב את עצמו כאחד השחקנים המובילים בקבוצה ובליגה. אך טבעי היה לשני הצדדים להמשיך את ההתקשרות ואני משוכנע שאיליה יעשה העונה קפיצת מדרגה נוספת ויסייע לקבוצה להשיג את המטרות שלה.״