אחת הקבוצות העשירות באנגליה ומי שזכתה באליפות היסטורית עם מאזן של 100 נקודות, לא מראה שיש בכוונתה לעצור. מנצ’סטר סיטי הציגה היום (חמישי) את הרכש היקר בהיסטוריה שלה, ריאד מחרז, שנרכש מלסטר תמורת כ-60 מיליון לירות שטרלינג. האלג’יראי בן ה-27 היה שחקן מפתח של השועלים באליפות ההיסטורית שלהם ב-2016.

הקיצוני הנהדר יקבל את המספר 26, אותו לבש גם בקבוצתו הקודמת, ונראה מחוייך עם הגעתו למנצ’סטר: “אני נרגש מאוד להגיע לכאן ולא חושב על המחיר ששולם עליי, רק שמח להיות פה ולהתחיל אתגר חדש בקריירה שלי”, אמר מחרז, “אתחיל להתאמן עם הקבוצה השבוע ואני מקווה מאוד לשחק כאן הרבה”.

ריאד מחרז חוגג במדי לסטר (רויטרס)

על מאמנו החדש: “פפ גווארדיולה הוא מאמן גדול שעשה כאן היסטוריה. אני לא יכול לחכות להתאמן תחתיו, ולא היססתי לרגע כששמעתי שהוא מעוניין שאשחק בקבוצה, כי אחת המטרות כאן היא זכייה בליגת האלופות, ואנחנו מתכוונים לעבוד מאוד קשה כדי לזכות בתואר”.

למרות שלא לקח חלק במונדיאל עם נבחרתו, מחרז הודה כי צפה במונדיאל מקרוב, ובמיוחד בנבחרת אנגליה: “כולנו ראינו מה היה בגביע העולם, אנגליה שיחקו פשוט מצוין והגיע להם להגיע לחצי הגמר, מעמד שקשה מאוד להגיע אליו. הם יכלו גם לנצח את קרואטיה, אבל בכל מקרה מגיע להם הרבה כבוד על הטורניר שנתנו”.